PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611642}
7,2 798
ocen
7,2 10 1 798
Split Second: Velocity
powrót do forum gry Split/Second: Velocity

To typowe odgłosy dla tej gry i właściwie ją opisujące. Split/Second to fantastyczna zręcznościówka, którą bardzo polecam zwłaszcza na multi choć niestety nie obyło się bez denerwujących błędów/bugów. A co mnie tak wkurzyło?! Ano to, iż często zdarza się podczas walki bok w bok, że naszego przeciwnika w ogóle nie uderzamy albo co gorsze tam go nie ma. Winne jest opóźnienie którego nawet na lanie nie jesteśmy w stanie wyeliminować. Na szczęście ta wada nie daje o sobie znać zbyt szybko, przez co jeśli nie pocinamy w nią non-stop to przez bardzo długi czas nam się nie znudzi a nieraz zapewni nam świetną rozrywkę w przyjacielskim gronie.

P.S.
Raczej odradzam grać na podzielonym ekranie, choć lepsze to niż nic. Powód jest prosty, baa nawet trywialny dla osób pamiętających Mortal Kombat i każdą inna grę, gdzie można grać na jednym PC. Jest to oczywiście blokowanie się klawiszy....

ocenił(a) grę na 9
dVinci

zgadzam się ;p

ocenił(a) grę na 8
fear07

ludzie, nie grajcie na klawiaturze :B

dVinci

oczywiście bardzo fajna gierka ale jednak nie dorasta do bornout paradise i forzy motorsport 4

ocenił(a) grę na 8
ENDmOstER

Nie grałem więc nie zaprzeczam :)

dVinci

O_o No to już wiem,­ że tego nie kupię­ :) Nuuda i­ drętwota. Łebki­ pewnie się tym­ jarają. W ogóle mi­ nie pasi styl jazdy­ jedynie fajnie się­ driftuje i to tyle­ dobrego. Nie wróżę­ sukcesu temu­ tytułowi.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Widać, że nawet jej porządnie nie ugryzłeś. Mapy się nie przejeżdża tylko driftuje. Najszybciej i największe zniszczenia. Z tego co pamiętam gra odniosła sukces, nie taki na jaki liczyła wytwórnia ale jednak. Promocja zawiodła :(
"Łebki­ pewnie się tym­ jarają." - zero kultury
Rozumiem przekaz twojej wypowiedzi i szanuje to. Nie wystarczyło napisać, że nie podoba ci się gra zamiast obrazić parę osób? Niektórzy Fifie i wszystkim sportowym tytułom nie wróżą sukcesu a co roku wychodzą kolejne części i sprzedają się jeszcze lepiej niż poprzednicy.

ocenił(a) grę na 8
dVinci

fajna gierka 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones