PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643623}

Smite

7,0 1 034
oceny
7,0 10 1 1034
Smite
powrót do forum gry Smite

Może by tak ktoś odświeżył screeny bo te, które widac na stronce mają już ponad rok,a grafa wygląda
teraz o niebo lepiej.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

grafa sprzed roku to była lipa a jak jesrt teraz, bo słyszałem ok pół roku temu że zje*ali smit patchami ?

KopsonKrk

Z każdym patchem jest coraz lepiej, a słyszałeź pewnie o tych słabych patchach, które trafiają się raz za czas i są wycofywane lub modyfikowane kilka dni później.
Co prawda nie gram od kilku tygodni bo mi sie zwyczajnie przejadło, ale jest lepiej niż kiedyś - a kiedyś też było świetnie.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

ile herosów doszło od zeszłego roku ? bo już rok nie gram

KopsonKrk

Nie powiem Ci ile doszło bo nie pamiętam, ale teraz jest 55. Nie przyśpieszyli, ale bylo sporo reworków i remodeli starych postaci.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

z niektórymi itemami mogli sie bardziej postarać, są zbyt podobne do tych z lola. Ale duży plus za gre z perspektwy innej niż w innych moba

KopsonKrk

Stąd też popularność gry.
LoL po prostu jest stary, DotA 2 miała wybicie poprzez Steama oraz fakt, że to "część druga", a Smite po prostu jest czymś innowacyjnym. Jak widać ludzie wciąż cenią sobie oryginalność.
Fakt sporo kradną z innych MOBA, ale tak było już od poczatku.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

w sumie to wszystkie moba kradną od siebie po trochu. jak dla mnie:

1. dota2
2. smite
3. lol
4. hon

musze też wypróbować prime world

chyba w dote gra wiecej ludzi niz w smite ? pamietam jak rok temu wyszła dota za free na stimie to było:

80% rosjanie
20 % reszta świata (w tym z połowa Polacy)
teraz rzadko spotykam /Polaków w d2

KopsonKrk

Tak samo ranking wygląda u mnie pomijając HoN, który wydawął mi sie mało interesujący, więc nie grałem zbyt długo. Z ciekawości sprawdziłem też Infinite Crisis, ale również mnie nie wciągnęło.

ponad 2 lata grałem w LoLa i ponad rok w Smite.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

z jakimi sukcesami ? ;p ja rok przerwy od doty ale znó gram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones