PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659918}
6,1 2,6 tys. ocen
6,1 10 1 2606
Slender
powrót do forum gry Slender

WSZYSTKO O TEJ GRZE.

ocenił(a) grę na 9

Jesli nie wiecie jest to gra z kultowa postacią straszaca z dziecinstwa - Slender manem
(człowiek bez twarzy odziany w garnitur, który porywa dzieci w niewiadome miesjce) Gra
zrobiona była dla jednej -paru osób jednak szybko zyskała rozgłos dzięki swojemu
strasznemu klimatowi. Mozna ja pobrac bezpłatnie z internetu. Miejscem rozgrywki jest las
w którym mamy to znalezc 8 kartek ,,Slender mana'' zanim on nas dopadnie.


Podpowiedzi: Nie uzywaj latarki cały czas poniewaz bateria moze sie rozładowac
Nie biegaj cały czas aby nie wyczerpac sił.
Jesli w grze pojawia sie zakłócenia ( podobnie jak w telewizorze kiedy tracimy sygnał)to
znaczy ze Slender Man na nas patrzy.
Jesli go zobaczysz nie patrz sie na niego aby cie nie dopadł. Powoli spróboj odejsc w innym
kierunku.

PS: mój avatar przedstawia Slenderka ;P

ocenił(a) grę na 6
Phyill

O ile wiem to postać Slender Mana została zrobiona na jakiś konkurs inetrnetowy, ale spora część internautów o tym nie wie i mogą robić w gacie grając w tę grę ;-).
A Twoje rady się przydadzą, bo zamierzam właśnie zagrać.

ocenił(a) grę na 9
Nnorm

Grałem w tą grę . Powiem tak że w dzień nie jest straszna , szegolnie kiedy jestes z kims w pokoju. Ale kiedy zasiadłem o 2.00 w nocy sam w domu, ciary mi przechodzily nie raz :P

ocenił(a) grę na 8
Phyill

Dziś w nocy grałam w Slendera; klimatem przypomina mi film Blair Witch Project. Las, noc, tajemnicza postać, niepokojące odgłosy... ;)

ocenił(a) grę na 9
aviatorka

Nom tylko zamiast czarownic mamy Slenderka ;P

użytkownik usunięty
Phyill

Ta gra jest fenomenalna i bardzo straszna (przy odpowiedniej atmosferze i nagłośnieniu). Warto to przeżyć, gdyż emocje gwarantowane.

Phyill

Przez tą grę nie mogę normalnie pójść na nocny spacer do lasu ;p. Nawet amnesia tak na mnie nie wpłynęła. Naprawdę warto zagrać.

Ingunda

No nie? Zwykły motyw zaskoczenia, w amnezji napięcie jest ciągle, jednak tutaj jest w bardzo ciekawy sposób dawkowane, sam fakt, że zobaczysz Slendermana i jeszcze możesz uciec to potęguje.
Oczywiście muzyka, która idealnie pasuje, cudo :)

ocenił(a) grę na 4
Phyill

przydałaby by się jakaś mapa pod klawiszem m ,bo błąkałem się po lesie 15 minut aż m się odechciało i specjalnie próbowałem go wywołać xD co się stanie jak się zdobędzie 8 kartek ?

kamil665544

jest mapa o proszę http://images.wikia.com/theslenderman/images/b/b9/Slender_Map.jpg a jak się kończy to możesz znaleźć na yt

ocenił(a) grę na 4
Ingunda

już nie potrzebuje ,gram w sanatorium i tam nie ma tych samych obiektów wiec się gra o wiele fajniej :) zawsze mnie zabija na 6/7 kartce (pojawia się przede mną znikąd i nawet nie mogę się odwrócić :O )

użytkownik usunięty
Ingunda

dzięki za mapkę

ocenił(a) grę na 4
Phyill

ktoś wie co robi glowstick w hospice ?

Phyill

Klimat niepowtarzalny, stworzony w prosty sposób. O grze jest teraz głośno, więc nie zdziwię się jeśli kiedyś doczekamy się jeszcze filmu.

carlosss00

Nie ma choja, na pewno obejrzał bym.

ocenił(a) grę na 9
maladzonaga

to jest gra =.=

Phyill

Chodzi mi że carlosss00 napisał "nie zdziwię się jeśli kiedyś doczekamy się jeszcze filmu" więc chodzi mi o to że gdyby takowy film powstał to bym nie obejrzał.

ocenił(a) grę na 9
maladzonaga

Aaa rozumiem ;)

Phyill

Luzik