PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 797
ocen
8,9 10 1 5797
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

wystawiane przez niektórych tej grze, nawet recenzenci w okolicach premiery wystawiali jej dość przeciętne oceny. Rzecz w tym, że żeby w pełni zrozumieć dlaczego SH2 jest najlepszym survival horrorem w dziejach trzeba tą grę przejść conajmniej kilka razy. Ale jeśli już to zrobicie, spróbujcie zaufać obcej osobie na słowo - to NIEWIARYGODNIE wręcz złożona i dojrzała historia o miłości, nienawiści i cierpieniu, o podróży w głąb swoich własnych lęków i strachu. Ale dla niektórych to zbyt wiele, bo gra niczego nie mówi wprost i zostawia nas z poważnym dylematem - czy glowny bohater jest złym człowiekiem? I nie ma dobrej odpowiedzi.

Polecam na YT gameplay Christophera Falcona (Polak, po prostu taka nazwa kanału) gdzie chłopak w 1 ciągu przechodzi całą grę i tłumaczy tą całą zawiłą fabułę, wszystkie nawiązania do kultury, myki psychologiczne. Kopara opada, szczególnie jeśli ktoś raz przeszedł tą grę i uważa, że to średnio straszny horror o wskakiwaniu do dziur.

Mocno zrewidujecie swoje poglądy

ocenił(a) grę na 10
nn1upl

Ja też polecam kanał Christophera Falcon. Jego analiza Silent Hill 2 pomogła mi zrozumieć wiele rzeczy, których wcześniej się tylko domyślałem albo nie wiedziałem wcale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones