PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809111}
8,6 1 617
ocen
8,6 10 1 1617
Sekiro: Shadows Die Twice
powrót do forum gry Sekiro: Shadows Die Twice

Nie mogę tego ostatniego gnoja dojechać, dwie pierwsze fazy przechodzę perfekt, bez oberwania, a w trzeciej mnie leje jak szmatę, ze dwa razy cudem udało mi się dojść do 4 fazy ale ten mój piernik shinobi ma zapłon skoku jak PKP woec kończy mnie typ szybko piorunem.....

ocenił(a) grę na 9
michal4p

Atak z piorunem można skontrować tak samo jak w ostatniej fazie pierwszej walki z Genichiro. Ten sam motyw tylko tu jest dodatkowa jego wersja przypominająca Ichimonji jedną ręką z wyskokiem. To jest specjalnie w końcówce bo gracz już zna ten atak i może za niego łatwo karać przeciwnika.

ocenił(a) grę na 8
michal4p

Jak zaczyna rzucac piorunami to wlasnie jest najlepiej, bo mozna go srogo ukarac. Gorzej z reszta. Dasz rade, ja go w koncu uwalilem po chyba 4 godzinach rozlozonych na kilka dni.

michal4p

I co, dojechałeś gnoja :D ?

ocenił(a) grę na 10
nikone

dojechałem dziada :D teraz kocham tę grę :P

ocenił(a) grę na 10
michal4p

Gratulacje! Mi też Ishinn kopał srogo tyłek ale w końcu dałem radę. Warto się nie poddawać żeby doznać tego uczucia zwycięstwa :D

ocenił(a) grę na 10
michal4p

Hah miałem tak samo na innych bossa ze miałem zamiar już sprzedać ta grę ale po wygranie znów była zajebista

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones