PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627278}
8,6 194
oceny
8,6 10 1 194
Project Zero II: Crimson Butterfly
powrót do forum gry Project Zero II: Crimson Butterfly

W Polsce

ocenił(a) grę na 10

Dość mało znany ale najstraszniejszy survival Horror jaki istnieje Outlast i inne Slendery to nic przy tej grze takie moje zdanie fabuła Arcydzieło jak w Silent Hill 2 klimat gorszy o Silent Hilla 2 gorszy ambienty nie stoją na tak wysokim poziomie jak w Forbidden Siren czy właśnie Silent Hill 2 ale gorąco polecam jeśli szukacie dobrych wrażeń

ocenił(a) grę na 10
radas1998

Silent Hill 2 bardziej straszył, do tego stopnia, że był chwilami męczący psychicznie (choć pewnie o to właśnie twórcom chodziło). Tak więc z opinią ogólnie się zgadzam. Project Zero 2 to mistrzostwo straszenia w czysto japońskim stylu, gra ma swoje lata, ale często chce się do niej wracać, bo nic lepszego w tym temacie nie ma i pewnie już nie będzie . Używaj tylko proszę nieco interpunkcji, będzie bardziej czytelnie.

ocenił(a) grę na 10
kogutek665

Dwójka z Polskiego więc czego ode mnie wymagasz??? xD

radas1998

Przynajmniej trójki ;)

ocenił(a) grę na 10
Patty Diphusa

W technikum mam 5 xd

użytkownik usunięty
radas1998

Przerażająca gra, na oklaski zasługuje design tej nawiedzonej wiochy i poszczególnych mieszkań. Postacie i fabuła jednak na mój nieco zbyt japońskie, dlatego oczko niżej od trylogii Silentów w mojej ocenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones