PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609296}
7,4 248
ocen
7,4 10 1 248
Phantasmagoria
powrót do forum gry Phantasmagoria

Różne możliwości w wypadku zakończeń i świetny soundtrack z genialnym Consumite Furore... trudno będzie zrozumieć tą fascynację laikom, którzy nie mieli nigdy z Phantasmagorią do czynienia - nie zamierzam im jednak jej polecać, ponieważ to gra z zupełnie innej epoki i dziś z całą pewnością prędzej zostałaby wyśmiana niż doceniona.

ocenił(a) grę na 9
Pestartzt

Gra jest świetna choć oczywiście dzisiaj nie zrobiłaby pewnie wrażenia. Nie mniej nieźle budowała klimat i można się było wystraszyć. Dla mnie super ;)

użytkownik usunięty
muratm

Wystarczyloby ja ubrac w HIGHRES textures i 1920x1200 albo i wiecej.
DOdac kilka fajerwerkow. Bardziej goracych scen i MAMY Phantasmagoria The Beginning 2012

ocenił(a) grę na 6

Mało gry w tej grze, wiekoszość czasu spedzamy na oglądaniu filmików. nie mniej jednak mam do niej sentyment w czasie kiedy powstała wzbudzała kontrowersje <scena gwałtu> Można ją dostać na gog.com

ocenił(a) grę na 8
siwulec83_3

Zgadza się, jest na GOG-u i śmiga nieźle :] Polecam wszystkim szukającym gier z dzieciństwa.

ocenił(a) grę na 7
dexter237

DZIĘKI WAM!!!!!!!!! Próbowałem odpalać pod dosboxem ale nie szło, próbowałem uruchomić na laptopie z poprzedniego wieku - nie szło... Wersja GOG powinna działać bo jeszcze nie spotkałem się z taką grą która po GOGowym makijażu nie poszłaby na nowym sprzęcie. Chyba po raz pierwszy w życiu zagram w to u siebie, bo w latach 90tych to głównie podziwiałem screeny w Secret Service...

ocenił(a) grę na 8
rozkminator

Ach, Secret Service... to były czasy!

ocenił(a) grę na 7
dexter237

Oj tak... Atarowca wal z gumowca i te klimaty ;D

ocenił(a) grę na 7
rozkminator

Do starych gier polecam też virtual pc albo inny podobny. Uruchomisz wszystko bez problemu na najnowszym kompie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones