PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608601}
8,2 19 293
oceny
8,2 10 1 19293
Need for Speed: Underground 2
powrót do forum gry Need for Speed: Underground 2

Mam sentyment do tej gry. Uwielbiam ją. Najlepsza gra z typu "racing" jaka kiedykolwiek
mogła powstać. I pod względem graficznym jak na 2004 rok to naprawdę wypada
wspaniale ale także pod względem wyścigów i fabuły. Pamiętam tę złość kiedy jakiś wyścig
się nie udał. hehe :D

dzemor91

Taak to ostatnia dobra wyścigówka w jaką grałem a to już 8 lat mija :/

A może wyrosłem już z tego po prostu :P

Chociaż racedriver grid był dla mnie egzotyką całkiem grywalną, możliwość rozwalenia się i zakonczenia tym swojego udzialu w wyscigu uprzyjemniała grę ( wiem , brzmi paradoksalnie) :P

dzemor91

Tak, zgadzam sie. Dla mnie najlepsza z serii. Ma w sobie to "cos", co przyciaga jak magnes. Daje 9/10. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 10
Shurtugal_Eragon

Dokładnie jak dla mnie najlepsza część bardzo podoba mi się tuning ;) marzenia aby powstał underground 3... ale teraz zamiast ulicznych wyścigów normalnymi samochodami (Honda Peugot itd) to robią super szybkie lamborghini i inne nowe samochody zero tuningu tylko ściganie się z policją ehh coraz gorsza seria nfs wychodzi ;/ jeszcze most wanted i carbon jakoś trzyma poziom ;) no i oczywiście underground 1:P

andrikol

Mnie osobiscie bardzo sie podobaja super szybkie i nowoczesne bryki, ale jak by dalo sie je dowolnie tuningowac, to bylo by idealnie, a tak jest jak napisales... Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Tylko, że 98% części nadawało się jedynie do agro-tuningu.

ocenił(a) grę na 10
dzemor91

Ach ten sentyment... Jak dla mnie klimat w tej grze jest wręcz niesamowity. Do tego świetne samochody, fajna muzyka, mnóstwo opcji tuningowych, zdjęcia na okładki z fajnymi paniami... chyba znowu zainstaluję :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones