PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608601}
8,2 19 293
oceny
8,2 10 1 19293
Need for Speed: Underground 2
powrót do forum gry Need for Speed: Underground 2

Najlepsza gra z serii.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie, stara gierka jednak przewyższa wszystkie kolejne z serii. Most Wanted jeszcze jakoś ujdzie, jednakże Underground 2 miał to coś co po kilku latach i ukończeniach gry potrafi dalej mnie przyciągnąć.

ocenił(a) grę na 8

Może i tak, ale... to była jeno ścigałka bezcelowa. A w MW, przynajmniej mieliśmy postawione cele do wykonania.

Janioszek

Jak bezcelowa? Zarabiałeś kasę, kupowałeś nowe fury, tuningowałeś, odsłaniałeś nowe dzielnice w mieście, no i oczywiście wygrywałeś wyścigi co jest głównym celem tego typu gier.
A to mój prywatny ranking NFSów:
1. Need For Speed: Porsche (Unleashed czy 2000, spotkałem się z różnymi nazwami) do tej pory gram z przyjemnością na kierownicy
2. Need For Speed: Underground 2
3. Need For Speed: Most Wanted

Reszty części nie biorę pod uwagę bo uważam je za nieudane. Jedynie Shifta chciałbym przetestować niestety posiadam zbyt leciwego Peceta.

ocenił(a) grę na 8
mikamves

Zdobywało się także sponsorów i występowało się w gazetach, właśnie tego brakuje w kolejnych częściach, muzyka wspaniała, nie przepadam za rockiem, ale w U2 była super ;D
a wymysł z zamkniętymi torami to porażka, nie ma to jak wyścigi między samochodami na autostradzie, brakuje tylko policji, gdyby powstał U3 myślę, że bił by resztę na głowę

herc_ules

Braki w policji nadrobili w następnej części. Nawet, aż za bardzo :).
Pamiętam, że bardzo podobała mi się możliwość wyzwań (na żywo) z niektórymi samochodami jeżdżącymi po mieście.

ocenił(a) grę na 8
mikamves

Też to lubiłem, a co do policji w mw do potwierdzam, ścigają jak bym był co najmniej zabójcą ;D

mikamves

Sam jestes nieudany.
Nfs underground to najlepsza z czesci.

mariusz87kox

Dzięki za cenną wskazówkę. Zmieniłem zdanie natychmiastowo, bo twój gust jest wyznacznikiem tego co najlepsze dla reszty ludzkości.

mikamves

masz slaby gust.

mariusz87kox

Ty masz oczywiście najlepszy. Dzięki, o wyrocznio.

ocenił(a) grę na 10
Janioszek

i tu sie nie zgodze. mw bylo calkiem zabawne ale po dojsciu do 3-4 miejsca w BL gra robila sie poprostu nudna. ciagle to samo tylko ze w smiesznie podniesionych wymaganiach. nigdy jej nie przeszedlem bo wymiekalem z nudow. do tego nie porownywalna muzyka. porownywalny tuning, i prawde mowiac nfs bez policji jest jakis taki ... lepszy. gralem w prawie kazda czesc i nawet prostreeta jakos łyknąłem ale nfsu2 nie ma sobie równych w serii. dla mnie to punkt szczytowy, po niej zaczynaja juz cudować zeby wytrzepac jeszcze troche kasy

ocenił(a) grę na 10

Potwierdzam, niesamowity klimat, świetna muzyka, uwielbiam. Most Wanted też spoko.

szacher7

Zgadzam się zdecydowanie najlepszy NFS w jakiego miałam przyjemność grać. Sentyment pozostał i czasem do niego wracam. A SHIFT też jest całkiem niezły :)

ocenił(a) grę na 10
bj12

Potwierdzam, dla mnie zdecydowanie najlepsza z całej serii!

bj12

Raczej Shit :P

ocenił(a) grę na 10
jack19

dokładnie

ocenił(a) grę na 10

Zgadzam się w 100%, dla mnie to najlepsza gra w jaką w życiu grałem !!

Dla mnie drugie miejsce w rankingu NfS (zaraz po Most Wanted). Fajne jest tutaj to, że możemy sobie robić zdjęcia na okładki gazet, fajne też jest to że możemy z niektórymi kierowcami się ścigać kiedy chcemy. Dałbym 10/10, ale daję 9/10 za brak policji.

Dla mnie tez najlepsza czesc z serii. Bardzo dobry tuning ( czego wyraźnie brakuje w kolejnych czesciach ), grafika, prowadzenie sie pojazdow. A co do drobnych minusow, to: niezla muzyka ( choc jakos mnie osobiscie nie powalila ), troche za malo samochodow jak dla mnie. Dlatego 9/10. Pozdrawiam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones