PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607088}
8,0 1 341
ocen
8,0 10 1 1341
Mortal Kombat Trilogy
powrót do forum gry Mortal Kombat Trilogy

Platformy

ocenił(a) grę na 9

Dlaczego w platformach jest tylko PC ??? MKT był wydany w pierwszej kolejności na PSX'a jako "rokompensata" dla fanów za to, że nie otrzymali Ultimate Mortal kombat 3. Na dodatek gdy chciałem dodać PSX' do platform to się okazało że go poprostu nie ma ( i nie tylko jego). Szanowna strono Filmweb: nie wiem czy wiecie, ale konsole nie zaczęły się do PS2 i Xboxa. Dlaczego nie ma ta też Saturna czy N64 ??? Skandal poprostu.

ocenił(a) grę na 9
Brock_Lesnar

Chłopie, dla nich istnieje tylko 5 platform: PC, PS2 i 3 platformy obecnej generacji czyli największy konsolowy chłam wszech czasów, prawdziwe konsole, które stanowią całą historię gier video (choćby te, o których wspomniałeś) dla nich nigdy nie istniały, pewnie nawet nie wiedzą, że były jakieś konsole przed PS2 :-) To jak jest prowadzony dział gier to czysta żenada, tyle...

Brock_Lesnar

Dzisiaj właśnie dorwałem MK Trilogy na PlaySation. :D

ocenił(a) grę na 9
Pablo93

Gratuluję. Ta gra to kawał historii i podsumowanie wspaniałej serii MK w 2D.

ocenił(a) grę na 8
Brock_Lesnar

Ja w to gralem na nintendo 64 ;]

ocenił(a) grę na 9
hupcio

Na nintendo z kumplami to się zajebiście w to grało, samemu w sumie też :)

ocenił(a) grę na 8
Brock_Lesnar

Na filmweb jest przecież playstation skrót PS. wystarczy wpisać jakąkolwiek grę na PSX np Crash Bandicoot

forest122

ale 4 lata temu, gdy zakładany był ten wątek na FW nie istniała taka platforma jak PSX.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones