PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611112}
8,2 10 160
ocen
8,2 10 1 10160
Medal of Honor: Allied Assault
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault

Edycja HD

ocenił(a) grę na 9

Oj, przydałaby się.

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

Remaster albo nawet remake w co najmniej unreal engine 4 i z ray tracing.
Co Ci da zmiana rozdziałki, nie masz już dosyć minecrafta?

ocenił(a) grę na 9
astral_dream

Hehe, co ciekawe, pisałem ten komentarz 6 lat temu i miałem problem z uruchomieniem mohaa na nowym pc. Dlatego chciałem wersję HD, aby działała na nowe systemy. Jednakże kilka lat temu zamiast oryginalną z płyty, pobrałem wersję z torrentów i ta działała prawie bez zarzutów.
Więc aktualnie też jestem za remakiem, choć nieco bardziej pożądałbym zupełnie nowego Medala drugowojennego. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

Właściwie nie zauważyłem, że komentarz ma już 6 lat, także z góry sorki.
Co do remake'a to chciałbym bardzo żeby takowy wyszedł, ale woałbym jakiś fanowski remaster bo fani zawsze lepiej się za takie rzeczy biorą niż producenci.
Zazwyczaj remake są dużo mniej podobne do oryginały niż remastery.
Widać to na przykładzie remasteru Mafi1: Mafia1 Definitive Edition, to już zupełnie nowa gra, o zupełnie nowym klimacie.
Co prawda wychodzi w tym roku już lub wyszedł nowy Medal Fo Honour, ale raz, ze to już nie ta sama gra, a dwa to wymaga Virtual reality.

ocenił(a) grę na 10
astral_dream

Miało być remakeu mafi1, który uważam za dość nieudany. Napewno fanowski remater byłby moim zdaniem lepszy. Co prawda gra wyjdzie dopiero za miesiąc, ale już są na youtube lets play z first acces dla różncy growych redakcji i moim zdaniem gra wygląda troche zbyt miałko i kolorowo w porównaniu do pierwowzoru.

ocenił(a) grę na 9
astral_dream

Co do rimejku Mafii, to ja natomiast dość optymistycznie do niego podchodzę. Grało mi się nawet okej w Mafię 3, pomimo że jest mocno średnia. Wiem że twórcy mieli tam dobre podstawy gameplay'u i takiego średniaka się nie odważą wypuścić. Więc, po tym co już widziałem z jutuba, to tak, jestem nawet spokojny o Definitywną Edycję.

Natomiast szkoda że nowy MOH to vr, nadal to dla mnie egzotyczna zabawka. Może jednak to otworzy furtkę na nowe części już bez vr. Zobaczymy.

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

No tak nieszczęsny VR i jakiś oculus trzeba kupować. Zwykły skok na kasę. Żałuję, że seria Medal of Honour się szybciej skończyła niż się zaczęła. Moim zdaniem jedyne godne zagranie tytuły z tej serii to oczywiście juz kultowy Allied Assault(który moim zdaniem jest najlepszym fpsem wszech czasów) i MoH:Airbourne-bardzo ciekawa pozycja. W pewnym sensie też była dość rewolucyjna, bo w każdej z misji wyskakiwaliśmy ze spadochronem i mogliśmy wybrać miejsce lądowania by zacząć później eliminację szkopów na mapie. To było naprawdę ciekawe rozwiązanie, bo za 2-3 razem gdy przechodziłem Airbourne to już wiedziałemw które miejsca najlepiej ląować by w miarę szybko i łatwo móc oczyszczać mapę z wrogów:tendencja była taka,że im wyżej wylądowaliśmy tym później była lepsza rozgrywka i wgląd na wrogów. Ogólnie polecam. W jakimś sensie Medal of Honour zawsze stawiał na jakąś innowacyjność. Dlatego tak bardzo nie lubię serii Call of Duty, bo jes taka wtórna i to taki dla mnie skok na kasę jak teraz wposmniana nowa część MOha z tym VR(chociaz to też taka pseudo rewolucja w wykonaniu twórców tej serii ;) )

ocenił(a) grę na 9
astral_dream

O właśnie. Airborne. Tylko raz zagrałem i to na cudzym pc, ponieważ kompatybilność czy raczej instalacyjna blokada nie pozwala na zainstalowanie gry na wszystkich moich komputerach xd. To takie smutne, mieć edycję Anniversary od bodajże 2010 roku i nigdy nie móc zagrać w ostatnią drugowojenną część. A podobała mi się, oj tak.
Co do CoDów, kiedyś bardzo nie lubiłem, ale to były jakieś dziwne uprzedzenia. Niektóre nowe części są na tyle nieinteresujące że w ogóle nie gram, niektóre jak seria Black Ops nie podobają mi się do teraz. Ale pierwsze części i wszystkie Modern Warfare (w zasadzie gry od twórców MoHAA) to zacne fpsy, na tyle dobre, że w sam Warzone się bardzo wciągnąłem, jedyne battle royale w które miło się gra jak dla mnie.

No ale kurde Airborne :( Nawet z torrentów nie działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones