PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606173}
7,8 1 835
ocen
7,8 10 1 1835
Medal of Honor: Allied Assault Spearhead
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead

Kto by pomyślał :)

ocenił(a) grę na 10

Ależ się ucieszyłem rozszerzeniem możliwości filmwebu o dział GRY. Ale jakie jednocześnie
zniesmaczenie pojawiło się u mnie. Jest otóż tak fajna gra jak MEDAL OF HONOR. Ale jak tylko
patrze jest tylko ta pozycja jak na dzien dzisiejszy gdzie jest reszta ?? Przecież to klasyka gier
wojennych czerpiąca jak tylko może z filmów. A samo call of duty jest chyba uwzględnione z 7
razy, hmmm oj szkoda szkoda. Oby to było tylko niedopatrzenie :D

janek_02

Gdyby była możliwość dodawania kontrybucji to już dawno by się wszystkie najważniejsze gry (i te mniej ważne zresztą też) pojawiły. Musimy poczekać....

ocenił(a) grę na 9
janek_02

też mnie to zastanawia, MoH - klasyk, ten który wyznaczył trendy i tylko jedna część ;/ od niego wszystko sie zaczęło!

peeszet

no właśnie szukałam, ale myślałam że ja po prostu jakoś źle wpisuje w wyszukiwarkę ale jednak nie ;/

janek_02

ja też się zastanawiam dlaczego dali NAJGORSZY dodatek do medala w histori.
Spearhead był płytki, krótki i ogólnie słaby.

ciekaw jestem kiedy tu pojawi się podstawka ? Allied Assault

użytkownik usunięty
Fuck_Tyler.com

MOH i MOH: Underground!!! Kto pamięta?? To były giery! Ehhh czasy PSX

no wybacz ale wersji na PS (1) nie widziałem :) Chociaż Allied Assault była do nich bardzo podobna.

sądzę że dobra seria zakończyła się po wydaniu drugiego dodatku: Breakthrough. Następne części (pacific assault, rising sun, european assault i cała reszta) to już nie to samo

ocenił(a) grę na 7
Fuck_Tyler.com

Spearhead nie był taki zły, Ardeny miały swój klimat. Breakthrough, jeśli o klimat chodzi, też był dobry, ale jak dla mnie był za trudny i sporo bugów miał.

ocenił(a) grę na 9

widziałem, grałem :P wydanie AA lepsze było :P

ocenił(a) grę na 10
Fuck_Tyler.com

Spearhead, moim zdaniem był to jeden z lepszych dodatków i na pewno nie zasługuje na miano najgorszego :) , mi osobiście przypadł bardzo do gustu :) Za to rozczarował mnie Breakthrough. !!!!!

janek_02

no może faktycznie przesadzam.

ocenił(a) grę na 9
Fuck_Tyler.com

ja szczerze nie wyobrażałem sobie podstawki AA bez dodatku SpearHead, jak ktoś wspomniał, Brekthrough był za trudny i za bardzo pobugowany

Fuck_Tyler.com

Śmiem się kolego nie zgodzić. Spearhead na pewno lepszy od Breakthrough, a w multi do dziś gniecie większość nowszych produkcji.

Fuck_Tyler.com

Były tylko dwa, więc...

janek_02

Dzienny limit dodawania gier to 3 pozycje więc może niedługo ktoś doda.

Cyszard

Oby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones