PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 780
ocen
8,2 10 1 13780
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Kilka rzeczy sprawiło, że klimat obecny w pierwszej części stał się zupełnie inny: zmiana twarzy bohatera, historia oparta na innych motywach, nawet brak dubbingu z panem Pazurą. Przestawiona w dwójce fabuła wydała mi się interesująca, ale przez wyżej wymienione powody nie mogłam potraktować jej jako kontynuacji. To nie był mój Max, to nie był mój Nowy Jork. Nie zmienia to faktu, że gra sama w sobie również jest mocna, grafika i efekty wizualne są nieziemskie, a niektórym dramatyczna opowieść miłosna przypadnie do gustu bardziej od mściciela z poprzedniczki. Ja pozostanę oddaną fanką jedynki, natomiast dwójka będzie dla mnie zupełnie oddzielną - nieco mniej ciekawą, ale wciąż dobrą - opowieścią.

ocenił(a) grę na 9
Pink_Phink

Gdy 2 powstawała to prawa do gry posiadał już Rockstar więc swoje pozmieniał, mechanikę na pewno na plus. Pozmieniał też postacie bo sypnął kasą na aktorów wcześniej postacie były podkładane bezpośrednio przez twórców gry.

Moim zdaniem wyszło bardzo dobrze.

Wiedz że może i nie Twój Max ale koleś odpowiedzialny za starego Maxa brał udział w robioniu tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones