PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 777
ocen
8,2 10 1 13777
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Chociaż przyznam się szczerze, że według mnie pierwsza część jest dużo lepsza i pod względem samej rozgrywki,fabuły i oczywiście klimatu (MP1 oceniłem na 10/10 a MP2 na 8/10).
Ten kto narzekał na to, że MP1 jest krótki tutaj będzie miał do tego również powód gdyż dwójeczka jest jeszcze krótsza niż MP1 (ukończyłem go o godzinę szybciej niż pierwszą część:(. Ale ok przejdźmy do samej gry: na pewno tutaj drażniła mnie z początku trochę fabuła gdyż wydaję mi się, że rozterki sercowe Maxa to niezbyt ciekawy dodatek na jakąś część fabuły. Przez większą część gry Max zastanawia się czy ja kocha czy nie kocha, czy mimo tego iż stoją po przeciwnych stronach barykady ich "True Love" przetrwa;/ Nudy;/ Za to wątek z Vladimirem oczywiście na wielki plus - polubiłem postać Ruska chyba bardziej niż samego Maxa;) A jego kwestę: " Max Dearrest of all my friends..." co chwila sobie powtarzałem pod nosem:) No i oczywiście historie które możemy oglądać w trakcie gry w przypadkowo napotkanych TV to także miły dodatek - polecam Lord and Milady;)
Grało się miło, a i zapomniałbym dodać... MP2 jest duuuuuuuużo prostszy od jedyneczki;/
Ale gra się tak czy siak bardzo miluśko. Dobra solidna gra.

P.S. Czy wam też się spodobał kawałek przewodni który możemy usłyszeć od czasu do czasu w grze? jeżeli tak oto jego nazwa: Poets of the fall - Late goodbye
Dobry kawałeczek wpada w ucho jak widać nie tylko sprzątaczom z gry;)

at777

Witaj.
Ja znowu wolę 2 ,chociaż obie części jak dla mnie są 10/10 ;)
Ale wolę 2 może dlatego że jest więcej Mony,którą uwielbiam,kocham i tak dalej ;)
Sterowanie Moną to też coś nowego :)
Klimat jest świetny,zgadzam się że 2 jest łatwiejsza,bo nie sprawiała mi żadnych problemów,przeszedłem ją mnóstwo razy bo zawszę wracam do niej.
Fakt że minusem gry jest to że jest bardzo ale to bardzo krótka.
Czas na przechodzenie jej szybko zleciał,za szybko.
Kawałek przewodni to kolejny plus tej gry :)
Chociaż za wesoły to on nie jest.

ocenił(a) grę na 9
Damx123

Bardzo dobra gra, trzyma poziom znakomitej jedynki. Poprawione parę spraw, mimo upływu czasu gra nadal bardzo ładnie wygląda wizualnie. Legendarny bullet-time ulepszony przez co robi jeszcze większe wrażenie (ach te animacje upadających wrogów albo pocisku wystrzelonego ze snajperki w zwolnionym tempie...). Ragdoll znakomity, mimo, że wróg odlatujący 10 metrów po strzale z pompki to malutka przesada;) Ale ile frajdy daje np. taki granat;) Zaskoczony byłem tylko, że tak dobrze się grało a tak szybko skończyło. Duży plus i taki smaczek to możliwość gry Moną.
Co do 'Late Goodbye' przy napisach to tak to określę - miażdży klimatem. Niesamowicie dobrze dopasowany utwór do gry - zupełnie jakby był napisany specjalnie dla Maxa 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones