PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 151
ocen
8,8 10 1 21151
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

Arcydzieło

ocenił(a) grę na 10

Dobrze pamiętam gdy w wieku 8 lat dostałem ją od kuzyna. Pograłem w nią jakieś 15 min a później powędrowała na półkę, na której spędziła dobre 4 lata. W wakacje, świeżo po skończeniu 6 klasy podstawowej , z racji tego że nie miałem w co grać pomyślałem sobie "Czemu nie?". 2 dni. 2 dni wystarczyły mi na skończenie tego króla. Płakałem jak małe dziecko (ci co skończyli grę wiedzą czemu) i przez kolejne 2-3 dni nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić :D. Nie będę rozpisywał się nad tą grą bo najwspanialsze słowa nawet jej nie opiszą. Ten kto nie grał powinien jak najszybciej tą grę dobyć i zanurzyć się w wspaniałej historii. Bez definitywne 10/10. Gorąco polecam.

Giebko

2-ka jest niewypowiedzianie lepsza(!).

ocenił(a) grę na 10
Original_Gangsta

ciekawe w czym :D chyba w grafice :D

astok0

Pamiętam ten płacz po zakończeniu do dziś miałem po premierze około 10-11 lat. Jedyne czego mogę żałować to to , ze takiej perełki nie dane mi było przejść po raz pierwszy gdy byłem już dojrzalszy, nie nastawiony na rozgrywkę, tylko na to co jest najważniejsze wg mnie w grach czyli fabułę i klimat.. Żadna gra nie wywołuje u mnie takich emocji jak Mafia, nawet po ponad 10 latach, nie potrafię rozgryźć dlaczego tak bardzo kocham tą grę.

użytkownik usunięty
Original_Gangsta

Dwójka miała NIESAMOWITY klimat.

ocenił(a) grę na 10
Giebko

Miałem podobnie, pograłem chwilę i odłożyłem, po jakimś czasie chyba z podobnego powodu po nią sięgnąłem i to była dobra decyzja, dzisiaj po upływie tylu lat nadal mam ochotę usiąść przed komputerem i w nią zagrać, z resztą pewnie to niebawem uczynię. Uważam tę grę jako najlepszą w jaką kiedykolwiek grałem, fabuła gry jest niesamowicie wciągająca a zakończenie zmusza do refleksji, tak jak to pewnie założyli producenci. Jako fan, oczywiście musiałem zagrać w dwójkę, gra jest na wysokim poziomie, ale dla mnie osobiście przy jedynce wypada słabo, pozdrawiam fanów i życzę miłego grania.

Giebko

Zgadzam się z Tobą i piękne słowa na końcu gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones