PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628418}
7,9 845
ocen
7,9 10 1 845
Little Fighter 2
powrót do forum gry Little Fighter 2

i z powodzeniem pogram jeszcze pewnie dłuuugi czas, a teraz pomyślałem zrobić zestawienie plusów i minusów tej gry, a więc:
Wersja 2.0
Plusy:
+ dużo i różnorodne postacie - a dodając jeszcze do tego postacie stworzone przez fanów, to mamy w h*j rozrywki na długie lata.
+ techniki - jest ich sporo, są różnorodne, ciekawe, można łączyć je w zapierające dech w piersiach combosy, każdy story mode jest dzięki nim inny.
+ przedmioty - których jest może nie dużo, ale możliwość dodania nowych urozmaica grę.
+ inteligencja przeciwników - co niektóre postacie (jak np. Sorcerer) zaskakują mnie po dziś dzień.
+ możliwość modyfikacji gry - na różne sposoby i można przerobić grę nie do poznania (tylko do warszawy - zaraz ktoś dopisze :P).
+ fizyka - upadki, uderzenia, ciosy, rzucanie czymkolwiek - aż miło się patrzy.
+ animacja - płynna, nie tnie się, sekwencje ruchu, technik ładnie wykonane.
+ możliwość gry do 4 osób na jednym kompie.
+ możliwość gry w sieci.
+ możliwość nagrywania walk.
A teraz minusy:
- mi osobiście zabrakło tego co miałem w grze (nie pamiętam jej tytułu) na Pegasusa o ulicznych walkach (ale versus, nie story mode), czyli rzucania leżącym przeciwnikiem i dobijanie leżącego.
- brak opcji watch.
- przy dużej ilości postaci i potężnych (w szczególności Firzena) technik, gra już nie wytrzymuje i wyskakuje błąd z powodu przeciążenia gry.

ocenił(a) grę na 7
Marieka

DO WARSZAWY !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones