PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614488}
7,9 867
ocen
7,9 10 1 867
Legacy of Kain: Defiance
powrót do forum gry Legacy of Kain: Defiance

Świetna gra

ocenił(a) grę na 9

Przyznam szczerze, że jest to jedna z nielicznych gier których na początku nie mogłem strawić. Dosłownie miałem trzy podejścia do tego tytułu i po parudziesięciu minutach odechciewało mi się skakania po tym szaroburym zamku i bicia niezbyt ciekawych przeciwników w niezbyt ciekawy sposób. Monotonia jak w pysk strzelił.
ALE, ALE!
Raz się zmusiłem (co w kontekście tracenia czasu przed komputerem brzmi zapewne śmiesznie) i nie pożałowałem. Z każdą kolejną godziną gra robiła się co raz lepsza. Apogeum oczywiście zostało osiągnięte wraz z przejściem... niesamowite emocje. Tytuł wart zapamiętania.

ocenił(a) grę na 9
Voytash89

Seria Legacy of Kain jest genialna- cała, najlepsza wampirza opowieść jaką miałem okazję doświadczyć, polecam. Szczególnie podobało mi się satysfakcjonujące zakończenie i zwieńczenia całe serii. Fajnie jakby zrobili jakieś spin-offy, np na temat tego co robił Raziel kiedy służył jeszcze u Kaina, czy coś w tym stylu.

Voytash89

Miałem ten sam problem - podchodziłem do niej 3 razy i niestety uczucie okropnej schematyczności i monotonni nie przeminęło. Finał mnie też nie zachwycił. Ogólnie gra sprawa wrażenie zrobionej na 'chama' - ciągły backtracking, zwiedzanie tych samych tylko z pozoru różniących się lokacji. Nie wspomnę już o 'zagadkach' które od zawsze były obok fabuły jedną z moich ulubionych 'cech' serii będących w tej części poprostu jakimś nieśmiesznym żartem. Za każdym razem wyglądają one tutaj tak samo: odnajdujesz zamknięte drzwi -> mijasz je i znajdujesz przedmiot -> wracasz do drzwi i tak w kółko. Jedyną pozytywną cechą były dla mnie walki które są bardzo intuicyjne przez co nie nudziły tak bardzo jak np. w BO2.

ocenił(a) grę na 8
Maslana90

Dałbym 9, gdyby nie te same miejscówy które przechodzimy raz Razielem a potem Kainem.... Ale tak czy siak gra świetna.

cholewap

No te same miejscówy wynikały z realiów konsolowych. Ale jak na 2003 rok to ta gra była po prostu genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones