PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620410}
7,8 186
ocen
7,8 10 1 186

Industry Giant II
powrót do forum gry Industry Giant II

Odpalenie tego dzisiaj to prawdziwy koszmar co jest wielką stratą dla fanów gier ekonomicznych. Z odpowiednymi nieoficjalnymi patchami można to oczywiście uruchomić, ale i o te patche trudno.
Z jakiegoś powodu żadna firma nie chce tej gry usprawnić więc tak sobie poprostu umrze :?

ocenił(a) grę na 9
EvilScrooge

dokładnie ;( szkoda gry. teraz nie ma nic co by w chociaż malutkim stopniu przypominało Industry Giant 2 lub Patrician III :(

Hackuss

To wszystko sprawia wrażenie jakby nikogo nie obchodził gatunek gier ekonomicznych. Gry z 'Tycoon' w tytule nie widziałem od lat. Nie tylko Industry Giant (moja pierwsza gra tego typu) ale cały gatunek ma teraz wielkie problemy. Zawsze musi być jakiś typ gier stojący na krawędzi istnienia. Wcześniej to były przygodówki point & click, aktualnie druga wojna i tycoony. Zostaje liczyć, że te gry wróca kiedyś do łask i będziemy mieli wysyp, jak to ma miejsce w przypadku przygodówek :)

ocenił(a) grę na 9
EvilScrooge

Jest na Steam. Ale czy na pewno odpala, to nie wiem. Jak zakupię, to powiadomię ;)

ocenił(a) grę na 9
elgomez

Na Steam jest (można kupić na Kinguin za niespełna 6zł). Działa prawie idealnie. Jedyny problem jaki napotkałem, to rozmazane napisy w menu kontekstowym. Na szczęście wszędzie indziej tekst jest bez zarzutów, jak i cała gra, która śmiga bez żadnego problemu.

ocenił(a) grę na 9
Oriflamme

Zapomniałem odpisać xD Tak, gra działa :)

[ i3, hd5650, 4GB, Win7 i chodzi ;) ]

Oriflamme

Możesz podać link? I czy gra będzie po polsku?

Zielony2009

Oki, znalazłem, faktycznie jedyne 6zł, ale to jest tylko klucz, gdzie pobrać dobrą grę?

ocenił(a) grę na 9
Zielony2009

To znaczy? Kupujesz klucz i aktywujesz go na platformie Steam. Tak to działa.

Oriflamme

Na steamie była tylko opcja zakupu, nie można było pobrać gry a ni w nią grać bez kupna.

Ale spoko poradziłem sobie (torrenty).

Zielony2009

sam kupiłem ją za 0.99 eur ale skutkuje bo po angielsku w innych grach nie przeszkadza ale w tej to bym wolał pl
ktoś ma stare pliki gry z pierwszej wersji nie edycja steam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones