PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611405}
8,1 391
ocen
8,1 10 1 391

Heart of Darkness
powrót do forum gry Heart of Darkness

frustrujaca gra

ocenił(a) grę na 5

Nie wiadomo do kogo jest ta gra, niby dla dzieci bo gramy chlopczykiem ktory ratuje swojego pieska z
lap okrutnego zlowieszczego kogos tam. Niby a czemu? Chlopczyk ginie na setki wymyslnych smierci,
gra wcale latwa nie jest. Poziom zawyza kiepskie sterowanie i niedopracowane skoki. Zabija to
wszystko klimat bo ile razy mozna sie meczyc w jakims miejscu bo ktos niedopracowal sterowania.
Zamiast sie Eric skupic na gameplayu to te kilka lat obsuwu premiery lat stracil na tworzeniu
wymyslnych smierci bohatera chyba. Ze swej strony srednio polecam. Sa lepsze i bardziej
dopracowane starsze gry. Nie osiagnela sukcesu. Nic dziwnego, lepszy juz byl Another World ktorego
sam stworzyl

ocenił(a) grę na 8
Wolfman_PL

Niedawno skończyłem, świetny tytuł. Kiedyś mnie przerósł, byłem 14 letnim gnojkiem, pożyczyłem i chciałem go szybko skończyć, a tak się nie da. Niedawno kupiłem go do kolekcji na PSX'a, teraz dałem radę skończyć na spokojnie. Są ze dwa momenty pod koniec, które powtarzałem wiele razy, gra łatwa nie jest, ale to nie wada, umówmy się, w dobrej grze wyzwanie musi być. Do sterowania nie mam zastrzeżeń, świetna grafika i animacja, fajny klimat. Dla kogo jest ta gra? Dla fanów zręcznościowych platformówek. Polecam.

ocenił(a) grę na 5
Indrid_Cold_84

fani zrecznosciowek odpala crash bandicoty, mario i itp, ktore pozeraja na sniadanie srednie heart of darkness. Wlasnie majac 14 lat bym ukonczyl, teraz takie gry jak ta czy Fear effect z kiepskimi sterowaniem odpuszczam. Sa lepsze starocia, fajnie dzialajace z lepszym gameplayem

ocenił(a) grę na 8
Wolfman_PL

Pierwszy Crash Bandicot jest moim zdaniem trudniejszy od HoD i między innymi dlatego, że ma mniej precyzyjne sterowanie. Ale w żadnym wypadku ani w Crashu, ani w HoD, ani w Fear Effect nie ma kiepskiego sterowania. Nie było naście lat temu i nie zrobiło się nagle dziś kiepskie. Kwestia skilla, dzisiejsze gry są prostsze i jak się nie gra w starsze, to się odzwyczaja od ich mechaniki.

ocenił(a) grę na 5
Indrid_Cold_84

Fear effect nie ma kiepskiego sterowania? Nie bylo i nie ma?Zartujesz sobie chyba. Wiekszosc amigowych gier gdzie masz wajhe i 2 fajery wygodniej sie steruje niz tam. Sproboj w trakcie walki zmienic cokolwiek. A szkoda gadac tak skiepszczonego dostepu do przedmiotow i sterowania dawno nie widzialem w grze ktora ponoc jest jakims tam znanym tytulem. Przykladem dobrej gry w podobnej konwencji jest Parasite eve. Jakos gra pokazuje ze mozna sterrowanie zrobic dobre.

ocenił(a) grę na 8
Wolfman_PL

Nie pamiętam żeby mi w FE przeszkadzało sterowanie, kwestia przyzwyczajenia. Wiesz dla niektórych sterowanie w Resident Evil zawsze było nie do przeskoczenia, nie wiem dlaczego. Parasite Eve - trochę nie mój gatunek, ale grałem troszkę dawno temu i wad także nie pamiętam:)

ocenił(a) grę na 5
Indrid_Cold_84

Wlasnie nie pamietasz, a ja FE gralem niedawno. Nedza okrutna, gre ukonczylem cala raz i w zyciu nie wroce. RE przy tym sterowaniu to poezja. Przeciez tam sie gra pauzuje jak wchodzisz w ekwipunek i robisz co chcesz

ocenił(a) grę na 8
Wolfman_PL

W drugiego FE i kawałek pierwszego grałem w 2011 roku, więc nie tak dawno, nie twierdzę że sterowanie jest idealne, ale nie sprawiało mi problemów, kwestia przestawienia się, jak ze wszystkim chyba. Można by znaleźć recki sprzed lat i zobaczyć czy narzekania były jakieś:)

ocenił(a) grę na 8
Indrid_Cold_84

Wracając do HoD, każdą taką grę trzeba wyczuć, zwłaszcza starszą, bo to co dziś jest oczywiste i przyswajalne, kiedyś w każdym tytule żyło własnym życiem:)

ocenił(a) grę na 5
Indrid_Cold_84

Mi generalnie recek nie trzeba, gram glownie w retro i widze co jest dobre a co skiepszczone FE jest. HoD jak na goscia ktorey zrobil Another world to przecietna produkcja, zagubiona posrod lepszych owczesnie platformerow. Bylo o niej glosno bo powstawala dlugo przesuwana byla i wiadomo Eric Chani a wyszlo srednio

ocenił(a) grę na 8
Wolfman_PL

Fajnie że grasz w stare tytuły, też lubię. Ale nie mogę się zgodzić z przeciętnością HoD, ja grając w to widzę wielkie serce włożone w produkcję, każda animacja zrobiona płynnie klatka po klatce metodą prób i błędów i niesamowite tła, wygląda to świetnie, a i grało mi się też super. A że na ostatnim ekranie gry zginąłem ze 100 razy, nie zapomnę tej gry pewnie nigdy:)
FE dla Ciebie skiepszczone, ja nie widzę tam nic złego. Nie twierdzę że sterowania nie dało się lepiej zrobić, ale dla mnie to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones