PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767548}
8,9 11 964
oceny
8,9 10 1 11964
God of War
powrót do forum gry God of War

, ale prawda jest taka, iż fenomen tej gry polega na tym, że łączy ona we wspaniały sposób najlepsze elementy z czołowych gier zręcznościowych i przygodowych, takich jak Dark Souls czy gry studia Naughty dog. Elementy nordyckie przywodzą na myśl, to jak w podobny sposób wiedźmin sprawnie operował mitologią słowiańską. Zresztą podobnie jak w wiedźminie, wszystkie wady produkcji, których jest jak na lekarstwo, są przyćmione przez superlatywy gry. Warto tez wspomnieć, że gra graficznie to obłęd zwłaszcza na ps4 pro i nie zdziwiłbym się jeśli okazałby się szczyt technologiczny konsol tej generacji. Dla posiadaczy playstation mustplay!

Hoorkie

Przegrałem w to juz parę godzin i gra jest zwyczajnie nudna. Nie udało mi się wysiedzieć przy niej wiecej na godzinę na jeden raz. Cóż, może to nie mój typ rozgrywki i nie moje klimaty, ale jedną rzecz ocenić mogę - grafikę. I tu znowu zawód. Po tych wszystkich głosach zachwytów oczekiwałem opadu szczęki na miarę premiery uncharted a tu lipa. Gra wygląda mocno średnio, oczywiście pewien solidny poziom trzyma ale nic ponadto. Ani do wspomnianego uncharted, ani tymbardziej do HZD nawet się nie umywa. Roslinnnośc z 'grubymi' teksturami, trawy i porosty to wyrazne plany wystajace ostro z terenu, brak 'bake'owanego' światla przez co raz natykamy się na czarne, nieoświetlone plamy. Mimika postaci niby ok, ale ani to uncharted ani hellblade, shadery skory tez mizerne. Serio, zupełnie nie rozumiem tego zachwytu. Jedyne co robi wrażenie to animacje demolki jakiej dokonuje Kratos w co grubszych walkach, ale sam silnik gry to żaden szczyt technologiczny.

ocenił(a) grę na 6
Hoorkie

Wygląda gorzej nie unachrted 4 z 2016 i gorzej niz horizon Zero Dawn z 2017 ,wiec grafika w tej grze to akurat czysty absurdalny Hype

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones