PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767548}
8,9 11 962
oceny
8,9 10 1 11962
God of War
powrót do forum gry God of War

... to widzę że mogli jednak bardziej się postarać. I nie zrozumcie mnie źle. Nadal wystawiam tej grze 9/10. Ale gdyby zrobili ją inaczej byłoby odjechane 10/10. Po prostu po skończeniu gry czuć że albo chcieli dać DLC i z tego zrezygnowali, albo jak się dowiedzieliśmy w wywiadach że nie będzie DLC, postanowili część rzeczy nie pokazywać żeby można było je zobaczyć w kontynuacji i to trochę boli. dlaczego? Ponieważ, przez cały czas jak gramy robimy ochy i achy, i chcemy zobaczyć więcej. Inny klimat. I gdy dochodzi co do czego to jest: okej fajne zakończenie ale co to tyle? A co z tamtymi rzeczami? Dlaczego tam nie pójdziemy?! O co chodzi? Po skończeniu myślałem że będzie DLC i ciut wkurzony byłem, później okazało się że nie, że będzie kontynuacja - ba! patrząc na zakończenie to pewne! I resztę rzeczy zobaczymy w następnej odsłonie. I podsumowując moje odczucia gameplayu i frajdy daje nadal 9/10 pomimo że nie wszystko zobaczyliśmy. Choć sądzę że mogliśmy! Że twórcy mogli się bardziej postarać, a w kontynuacji walnąć nam z grubszej rury aniżeli to co się spodziewamy że dostaniemy - znów, patrząc na zakończenie. Więc mega zabawy było mnóstwo ale trochę szkoda że zrobili to tak a nie inaczej i rozbili historię na dwie części.
BTW. Gdyby ktoś chciał mam figurkę na sprzedaż z kolekcjonerki GOW 2018 :D

ocenił(a) grę na 10
AKlR4

Historia będzie rozbita pewnie na więcej niż dwie części sam reżyser przyznał się, że ma pomysł na 5 kolejnych odsłon GoW'a, więc zapowiada się ciekawe oby tylko trzymały poziom. A co do zakończenia to masz rację, gra kończy się w takim momencie że czuć że to jest dopiero wstęp do czegoś większego.

ocenił(a) grę na 7
kamcio3

Pomimo tego ze nie orzeszedlem calej, teztak sadze, poniewaz wydaje mi sie ze jestem juz dalekk, a historia nie idzke zbyt szybko do przodu

ocenił(a) grę na 10
mariiox

Pod koniec coś rusza ale na zasadzie wprowadzenia do kolejnych części, mimo to i tak kozak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones