PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608243}
8,5 2 135
ocen
8,5 10 1 2135
Dungeon Keeper
powrót do forum gry Dungeon Keeper

"Gimby nie grajo, bo tego nie znajo" Świetna gra a do tego pierwsza gra w pełni zlokalizowana po Polsku. Pierwsza taka gra gdzie graliśmy złem, a nie dobrem to chyba było najfajniejsze.
Do tego całkiem sporo mechanik na swój czas ponadczasowych, a przy okazji były one całkowicie trafione. Ludzie narzekali na grafikę, bo już w dniu swojej premiery nie powalała, była po prostu przeciętna. Ale wszystko zostawało nadrabiane solidnym gameplayem. Bardzo miło wspominam ten tytuł, bo to naprawdę przyjemna gra. Aż chciało by się remake tej gry, ale nie taki jak zaserwowało nam EA na telefonach w 2013 roku.
Ogólnie nie ma na niego szans bo chyba każdy kto się interesuję grami, wie co stało się z tymi developerem [*].
A PL dubbing wymiatał mimo iż mało polskich głosów, to nasz mentor bardziej podobał mi się w PL wersji niż w ENG. A odprawa przed każdą misją jaką zaczynaliśmy po prostu świetne :D.

Zapraszam na małą recenzję ;).
https://www.youtube.com/watch?v=nFnEwsgV2-A

ocenił(a) grę na 10
MaXXi

Witaj . Słyszałem te recenzje i zgadzam sie z nią i nie wiem jak ty ale ja zagrywałem sie w te gre długimi godzinami gdy miałem lata szkoły . Młode pokolenie [ Gimby ] patrzą NIE stety na grafikę i na gameplay i pod tym kontem oceniają tego klasyka . I na ile te gre oceniasz ? Ja dałem 10

ocenił(a) grę na 10
MaXXi

Udana gra bardzo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones