PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607103}
8,3 2 129
ocen
8,3 10 1 2129
Doom II: Hell on Earth
powrót do forum gry Doom II: Hell on Earth

Grywalność do znak rozpoznawczy DOOMa. Na strychu miałem swój drugi pokoik a w nim mój pierwszy pecet. Paliłem papierosy jeden za drugim i grałem w DOOMa II. :D

To były czasy. hehe

Niestety nigdy na 100% nie przeszedłem gry. Ostatni level mnie pokonał a jak się okazuje łatwo go zakończyć :) :
http://www.youtube.com/watch?v=he6ADh-za2Y

użytkownik usunięty
STAMiNA

To w sumie nadal 1 tylko nowe epizody :P.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Stamina Doom 2 to w sumie Doom 1 tylko nowe mapy stwory i 1 nowa broń.

Ten ostatni lvl był bez sensu tyle się namęczyłem aby tam dojść i nie wiedziałem co zrobić.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

>Ten ostatni lvl był bez sensu tyle się namęczyłem aby tam dojść i nie wiedziałem co zrobić.
Ja dopiero po latach dowiedziałem się jak ukończyć DOOM'a II. W czasach jak pojawił się YouTube i ktoś to pokazał. heheh

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

To był urok starych gier w wielu przypadkach nie informowały co robić trzeba było się domyślić albo sobie odpuścić.

Teraz będzie z takich siek Serious Sam 4.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

>Teraz będzie z takich siek Serious Sam 4.

Developerzy się chwalą, że czwóreczka da do wiwatu graczom.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Tak ale mi np 3 średnio podeszła. Mapy były nudne i wszystko się działo na jedno kopyto.

No i bohater bardzo groteskowy.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

No SS3:BFE to arcygniot bez polotu ale ja może o czymś kurde nie wiem. hehe

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

https://www.youtube.com/watch?v=fLvEp5QSs-Q na końcu tego filmu po pokananiu Bossa w Doomie 2 jest concept art jak główny bohater stoi przed demonami.

Co ciekawe w Doomie eternal odwzorowano ten concept art jako 1 do 1 jeśli chodzi o świat i grafikę to jest dopiero coś!.

Pewnie im wtedy po głowie chodziło że chcieliby tak to widzieć gdyby nie ograniczała ich tamtejsza technologia.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Nom. Niezła akcja. :>

ChubakaCieLubi

y co? przecież to jest mod xddd nie widzisz tego? Jakim cudem w oryginalnej grze z 1994 z rodzialką obrazu 640x480 i 256 kolorami mial by sie znaleźć obrazek o rozdzialce full HD i 32bitami kolorów który dziwnym trafem zawiera dokladnie takie demony jakie wyszly 22 lata później? xddd no serio ci to nie dalo nic a nic do myslenia? xddd

ocenił(a) grę na 10
MegaSzczota

Wiesz co to jest concept art? Nie był w rozdziałce full hd i 32 bitami wszyscy to wiedzą ale na podstawie tego conept artu zrobioną Dooma Eternala.

ChubakaCieLubi

nic już jednak nie rozumiem. Twoja pierwsza wypowiedź zabrzmiała jakbyś sugerował że na końcu dooma 2 pojawił się conept art który zainspirował w jakiś sposób twórców doom eternala. Po tym co teraz napisałeś ja już jednak nie jestem pewien co chcesz przekazać.

ChubakaCieLubi

no ale wracając, jeśli dobrze cię zrozumiałem, to się mylisz. Nie znam historii tego concept artu z zalinkowanego przez ciebie filmu. Wiem natomiast jak wyglądały te z dooma 2. Żadne z nich nie wyglądały jak ten zalinkowany.

Wpisz sobie w youtube "Doom 2 ending" i zobacz jak naprawdę gra się kończyła.

ocenił(a) grę na 10
MegaSzczota

Pewnie masz rację, ale wszystkie modele w doomie najpierw zostały wymodelowane w plastelinie i ofotagrofowane. Dzięki temu uzyskane dość niezły efekt wizualny. Potwory były autentyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones