PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752225}
8,7 10 989
ocen
8,7 10 1 10989
Detroit: Become Human
powrót do forum gry Detroit: Become Human

Menu główne

ocenił(a) grę na 8

Menu główne tej gry to mistrzostwo świata

kruczek10

Zgadzam się totalnie zaskakujace i po (moim) przejściu gry - poruszające. Cage to geniusz !

ocenił(a) grę na 10
kruczek10

Ostatnio był update gry, który umożliwił wprowadzenie innego androida gdy pozwolimy Chloe odejść po pierwszym przejściu gry

ocenił(a) grę na 10
Nozix

Z kolei w Święta Chloe (Android z menu) życzyła mi Wesołych Świąt. Jakież było moje zdziwienie! Genialny patent!

ocenił(a) grę na 10
PELE_2005

Ja grałem dopiero teraz i życzyła szczęśliwego nowego roku :D.

ocenił(a) grę na 8
prychla

cholera ja pierwszy raz wlaczylem miesiac temu .. i niczego mi nie zyczyla :/

kruczek10

W końcu komuś podoba się wystrój mojego salonu :)

No i ten głos Julii Aloy Kołakowskiej też robi swoje.

ocenił(a) grę na 8
kruczek10

Ta ankieta XD

ocenił(a) grę na 7
kruczek10

Wykryłam błąd w swoim oprogramowaniu.. To niepokojące..Muszę się zresetować..

Coś się we mnie zmieniło.. Muszę odejść i odkryć kim jestem.. Nigdy nie zapomnę o Tobie (czy jakoś tak). Mogę odejść - Tak/Nie ..

Fajny jest też ten żart, że sprzęt nasz ma awarię albo coś w tym stylu oraz że na bieżąco komentuje nasze niektóre działania :) oraz że na końcu np. chce od nas odejść i zostajemy bez androida :D.

Jedynie nie lubię tego testu pada i jego wibracji robione w trakcie pobytu w menu, bo pad jak stoi na czymś to może nieopatrznie się osunąć i zlecieć :P.

ocenił(a) grę na 10
kruczek10

Ja jedno z posiedzeń z gra skończyłem kwadrans przed północą bo oczy mi się zaczynały zamykać to Chloe powiedziała, że wyglądam na zmęczonego ;-) Mistrzostwo choć wiem, że to zbieg okoliczności.

ocenił(a) grę na 9
kruczek10

Ja usiadłem w piątek około 19 i usłyszałem - "Nie ma to jak zacząć weekend z Detroit!" :)

Najgorsze było - "Niestety twój ostatni zapis nie może być wczytany z powodu awarii" - " Żartowałam" :P

ocenił(a) grę na 10
kruczek10

Ona pieknie spiewa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones