PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752225}
8,7 11 036
ocen
8,7 10 1 11036
Detroit: Become Human
powrót do forum gry Detroit: Become Human

Od kilku dni jak przeszłam dwa razy grę i ciągle mnie interesują tematy, które nie były wprost powiedziane. Mąż też przeszedł i mops nie chciał ubić andeoidki, żeby się dowiedzieć. Kod ra9 ma różne wytłumaczenia z pierwszych liter numeru seryjnego i ilości bohaterów. Po jakieś teorie numerologiczne. Inne są bardzo anty, bo uznaje się, że sam twórca nawet nie wie. Tak serio, ale kilka razy szukałam w Internecie odpowiedzi i gdy o grze już wiele osob dawno zapomniało. Jedni chcą sequela, bo przecież ra9 nie zostało wyjaśnione. No i tak dużo czasu minęło i głównie przeważają właśnie teorie, że można się tylko domyślać. Jak dla mnie po przeczytaniu kilku takich odpowiedzi dałam sobie spokój, ale wczoraj jak mąż grał znów pojawiło się pytanie i zaczęłam szukać , no i...

Odpowiedź znajduje się na krążku płyty Detroit na ps4 :D tak mnie to rozwaliło.

Także jak dla mnie najprawdopodobniejszą teorią jest to, że ra9 to nikt inny jak sam gracz.

ocenił(a) grę na 10
Frogsia

Zostaje wyjaśnione w grze :)
Gdy zabijesz Cloe w domu Kamskiego, możesz go spytać, o trzy rzeczy m.in o rA9.
Wtedy dowiesz się, że był nim pierwszy defekt.

ocenił(a) grę na 7
Voches

no właśnie nic nie wyjaśnia, byłem mega rozczarowany, że zmarnowałem na to pytanie

Frogsia

Teoria jakoby gracz był ra9 ma nawet sens.. W końcu to my podejmujemy wszystkie decyzje najczęściej w oparciu o emocje jakie nami targają a których androidy nie potrafią odczuwać..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones