PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752225}
8,7 11 036
ocen
8,7 10 1 11036
Detroit: Become Human
powrót do forum gry Detroit: Become Human

Przez te kilka lat myślałem wraz z tak na prawdę niepojawianiem się godnego następcy że to była gra jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna. Na szczęście Detroit dał drugą tak świetną przygodę przed konsolą. Można nawet powiedzieć że sposób przedstawienia historii i wiele możliwości poprowadzenia swojej fabuły ewoluował. Nawet gałąź zdarzeń po skończeniu epizodu była dobra. Mimo mojej początkowej niechęci pokazanie klarownie gdzie były jakie wybory okazało się dobrym rozwiązaniem. Sama historia daje wielkie emocje. Pokazuje rewolucje/ewolucję społeczną z różnych punktów widzenia. Świetne uczucie budowania potęgi, straszne uczucie obozowej eksterminacji. Wszystko pokazało, że tym razem Quantic Dreams nie pokusiło się o kolejne jechanie na wózku Heavy Raina A pokusiło się o nową legendę. Detroit dla mnie doskonałe

ocenił(a) grę na 10
Piotrov_2

Jeszcze po drodze było "Beyond: Dwie dusze". Całkiem świetna gra, która potwierdziła, że każda gra Davida Cage jest absolutnie warta zagrania i zakochania się w Jego historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones