PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752225}
8,7 11 036
ocen
8,7 10 1 11036
Detroit: Become Human
powrót do forum gry Detroit: Become Human

"Zaśpiewaj"

ocenił(a) grę na 10

Zapalmy znicz dla tych którzy wybrali "Pocałuj North" albo cokolwiek innego i nawet nie wiedzą co ich ominęło.

alicja2778

Ja w ogóle wybrałem na początku wojenną ścieżkę, więc nie widziałem żadnej z tych opcji. Dopiero później. Dla mnie większość tych zakończeń jest niezwykle emocjonująca.

Najlepsze jest to, że jeśli trzy postacie dotrwają do finału to bardzo fajnie wszystkie 3 wątki się zazębiają.

ocenił(a) grę na 8
transformers567_fw

A jak mogą nie dotrwać jak np. Connor zginął ze dwa razy u mnie a jego wątek dalej się ciągnął bo była po prostu następna wersja Connora

marcin_lendzion

Za każdym razem jak Connor ginie to przysyłają następnego. Jednak Connor i tak może zginąć przed końcem. Jeśli nie uda mu sie odnaleźć Jerycha, wtedy zostanie odesłany do Cyberlife i tam ostatecznie zdezaktywowany.
Wtedy całej misji napadu na Jerycho nie ma.

ocenił(a) grę na 8
transformers567_fw

To ja właśnie nie miałem tej misji bo spieprzyłem w tym policyjnym archiwum

ocenił(a) grę na 8
alicja2778

ale ta North jest zajebiście ładna prawie jak Minka Kelly która podkłada jej głos

marcin_lendzion

Zgadzam sie North jest baardzo atrakcyjna :D

Dla mne szczególnie w końcowych etapach gdy ma ten fajny czarny strój.

ocenił(a) grę na 10
alicja2778

Aż jestem ciekaw bo.. wybrałem pocałunek.. Generalnie to co chciałem osiągnąć w zamyśle mi się udało. Kara u mnie obiecała Alice że będą razem do końca i udało mi się przebić do Kanady. Marcus poprowadził (pokojowo) androidy do zwycięstwa. No i Connor został defektem, stał się przyjacielem Hanka i wyprowadził Androidy z Cytadeli.. Z chęcią zagram drugi a może i trzeci raz bo tra gra na to zasługuje!

ocenił(a) grę na 10
PELE_2005

Słuchaj, właśnie skończyłem grę poraz 6, i cały czas miałem co innego ;] Aż nie wiarygodne że jest aż tyle tych ścieżek.. Genialna gra..

ocenił(a) grę na 7
alicja2778

Ta piosenka ciekawa sprawa, ale dla mnie trochę zbyt jakby to powiedzieć amerykańska i nagle okazuje się, że wszystkie androidy to zawodowi śpiewacy ;), ale z kolei nie chce mi się sprawdzać wszystkich zakończeń, bo nie pozwolę Hankowi by stała się krzywda i reszcie w sumie też oraz nie pozwolę by Connor nie stał się defektem ;). Wcześniej sprawdzałem inne rozwiązania, ale na końcu nowych ścieżek ala Connor nadal nie jest defektem, nie wybiorę chyba za nic w świecie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones