PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611071}
8,3 2 829
ocen
8,3 10 1 2829
Command & Conquer: Red Alert 2
powrót do forum gry Command & Conquer: Red Alert 2

Nie wiem kiedy dokładnie dzieje sie ta część, i nie chce sie w to zagłębiać. Sam w sobie Red Alert 2 jest grą która wprowadziłą całe mnóstwo innowacji do serii, jak np. obsadzanie budynków. Osobiście wolałem serię Tyberium ale RA2. wprost zaskoczył mnie(pozytywnie). Dodatek Yuri's Revenge daje nam trzecią nową frakcję, co prawda tylko do trybów skirmish i multiplayer, ale niemniej jednak bardzo ciekawą. Postacie są bardzo sympatyczne i łątwo je polubić. Była to ostatnia część C&C wydana przez Westwood, a szkoda bo firma stworzyłą równierz legendarne erpegi takie jak Lands of Lore, czy Eye of the beholder. A później przyszło EA Games, czyli banda trzęsących dupami hipokrytów, i zrujnowali serię.


Tak EA games zaczęło wymyślać sobie że gry pobierane będą z ich osobistego serwisu.To jeszcze zrozumiem, ale trwa to do 24 godzin, i jeszcze za każdym razem występuje błąd podczas instalacji produktu. Wystrzegajcie się tej marki dobrze wam radzę.

ocenił(a) grę na 10
mim1312

Cóż seria C&C była o wiele lepsza, kiedy była robiona przez Westwood. Znaczy C&C Generals był całkiem fajny, ale już C&C3, RE3 i pożal się boże ten C&C4. Po prostu zrujnowali tą serie.

ocenił(a) grę na 9
Krol_Sedesow

Dokładnie - jedynie Kane's Wrath im wyszedł no po tym dodatku spodziewałem sie że zrobią 4 kę ale że tym razem bractwo nod atakuje Srcenów na ich ojczystej planecie to by było coś ....a tu taka kupa ...Evil Asses ! >:/

ocenił(a) grę na 8
Krol_Sedesow

rozumiem ze mozna nie cierpiec EA, ale co do c&c 3 nie ma sie czego doczepic, dopieli na ostatni guzik i przygotowali kawal swietnej gry, dlugi singiel i niezle multi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones