PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617126}
8,9 1 096
ocen
8,9 10 1 1096
Chrono Trigger
powrót do forum gry Chrono Trigger

I doświadczycie jednej z najwspanialszych przygód w historii gier.

Metal_Gear

Taaak. To genialna gra. Polecam też grę Golden sun na GBA

ocenił(a) grę na 10
FantasyVision

O tak seria Golden Sun to mistrzostwo! Muzyka równie genialna jak w Chrono Trigger.

Metal_Gear

:) Jeszcze pokémony, zelda, sword of mana, fire emblem ;) to są wspaniałe gry. nie jakieś kiczowate tylko dopracowane do doskonałości :D hmm, popiszemy na gg?

ocenił(a) grę na 9
FantasyVision

Do tej listy dodam jeszcze Breath Of Fire :)

Christof20

O tak, to też.

ocenił(a) grę na 9
Metal_Gear

Wersja z NDS lepsza niż ze SNESa.

A z dobrych gier to jeszcze mało znane Shin Megami Tensei od Atlusa!

ocenił(a) grę na 9
Metal_Gear

Ja przechodziłem na pierwszym Playstation. Była wydana razem z którąś starszych części FF...
Gra przecudowna !!

ocenił(a) grę na 9
Grifter

A ja właśnie skończyłem przechodzić na telefonie wersję dla Androida. Choć zacząłem chyba ponad 2 lata temu przechodzić na emulatorze wersję SNESowską, to jej nie skończyłem.
Po przejściu pojawiło się "new game +", w którym są jakieś vortexy (teleporty?), o co chodzi? I jeszcze pytanie odnośnie zakończenia, ponoć jest ich więcej niż jedno?

ocenił(a) grę na 9
ZiD0

Wyświetliło mi się powiadomienie, więc odpowiem.

Teleport po prawej prowadzi do Lavosa, z którym możesz zmierzyć się w dowolnym momencie gry (później trafisz także na teleporty w innych miejscach np. w 'Place At the End Of Time' itp). I w zależności od tego w którym momencie to zrobisz, takie zakończenie dostajesz (tych jest z tego co pamiętam 12). Po prostu - dane zakończenie obowiązuje w danym przedziale czasowym fabuły.

Tak więc drugi raz przechodząc grę możesz spokojnie obejrzeć wszystkie zakończenia - w odpowiednim momencie pokonujesz Lavosa, oglądasz ending, wczytujesz save i grasz dalej, znowu pokonujesz Lavosa w odpowiednim momencie itd.

Wskazówki odnośnie w którym miejscu trzeba sklepać michę Lavosowi znajdziesz na GameFaqs, czy z polskich np. na stronie suaresoft.pl w odpowiednim dziale. Tyle.

Udanych sesji z Chrono Triggerem życzę !!

ocenił(a) grę na 9
Grifter

Dziękuję. Chociaż teraz też niby można było się zmierzyć z Lavosem w dowolnym momencie gry, przenosząc się w rok 1999. W sumie na początku nie można było, tylko od momentu uzyskania dostępu do "miejsca na końcu czasu". Stamtąd można było do 1999 się przenieść i walczyć z pasożytem.

ocenił(a) grę na 9
ZiD0

Tak wiem, tyle, że wtedy z mizernym poziom doświadczenia wygrana nie wchodziła w grę. Chociaż kto wie, co tam wariaci od niekończącego się pakowania postaci wymyślili. Może się dało. Sam (w pierwszej rozgrywce) zginąłem raczej szybko próbując tam go zmieść.

ocenił(a) grę na 9
Grifter

Na YT widziałem wideo, jak ktoś na 20 poziomie bohaterów zadawał obrażenia 9999 jakimś double-techem, więc nic mnie nie zdziwi. :P

Pozdrawiam.

Grifter

Zakończeń jest 13. Jeżeli przegrasz z Lavosem, uzyskujesz scenę apokalipsy, a na końcu napis: "Lecz... przyszłości nie dało się zmienić..."

Nie wiem czy wliczasz to jako zakończenie, bo jak dla mnie to Game Over.

ocenił(a) grę na 9
Megafil666

Tego nigdy nie liczyłem (dla mnie również to zwykłe "game over"). Grałem w wersję na PSX i z tego co pamiętam w "extras" można było odkryć 12 zakończeń, przegrana nie była liczona jako jeden z endingów. Nie wiem jak jest w jeszcze później odświeżanych wersjach...

Grifter

W wersji na Nintendo DS dodali jeszcze jedno zakończenie.

ocenił(a) grę na 9
Megafil666

A widzisz. W tą wersję nie grałem...

Grifter

Swoją drogą, czy zwykły Game Over wygląda tak samo jak złe zakończenie?

ocenił(a) grę na 9
Megafil666

Trudno mi powiedzieć. Ja właśnie tego "Lecz... przyszłości nie dało się zmienić..." w ogóle nie pamiętam, więc być może kiedyś tego nie było. Albo akurat to mi umknęło z pamięci. Tego ci na 100% nie powiem...

ZiD0

Co do zakończeń to na końcu tej playlisty jest kilka z nich pokazanych. http://www.youtube.com/playlist?list=PLEF44DC9EA53EA6A1

donmaslanoz14

Super, że ktoś słyszał o Wirgliuszu! Jak dla mnie tylko dwóch YouTuberów może się z nim równać, a są to CDDZeo i TomBoula (wcześniej znany jako tomekandr3451).

Megafil666

No cóż, ma 7 tysięcy widzów. Oprócz jego kanału chyba tylko raz spotkałem się z kimś kto o nim słyszał.

donmaslanoz14

I to właśnie jest żenujące na polskim YouTubie. Najwięcej widzów mają ci, którzy kręcą albo Minecraft, albo przehypowane gry, takie jak GTA. Tego jest już w internecie od groma i ciut ciut!

Megafil666

Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat.

donmaslanoz14

Dobrze że nie jestem osamotniony.

Tu jest film, który podsumowuje ten szajs na YouTube - http://www.youtube.com/watch?v=6wFLRGXrhk8

Wklejam go na forum, aby każdy, kto słyszał o Chrono Triggerze, która jest jedną z gier wybitnych (obok Golden Sun i Final Fantasy IV) mógł zobaczyć, jak nagrywać dobre filmy.

Metal_Gear

Jaki ROM? Chyba kupić grę w jakimś sklepie, bo to wstyd piracić takie dobre gry.

MrBrut

Tylko, że w sklepach tego nie ma, bo gier na SNES czy PSX nie produkują

MistrzSeller

Która wersja lepsza SNES czy PSX??

Danio31b

Tak dokładniej rzec, to chyba wersja z DSa :) Mamy oryginał ze SNESa, podrasowana wersję PSXa a na DSie była odpicowana wersja z PSXa (w zasadzie taka sama ale z kosmetycznymi zmianami w związku z możliwością gry na dwóch ekranach i dodatkami jak zakończenia czy nowy 'dungeon' itd.) :)

ocenił(a) grę na 10
Metal_Gear

Gra jest naprawdę wspaniała, grałem na ROMie z SNES'a, wciągnęła mnie... ale... klapa z Magusem. Do tej pory walki były w miarę łatwe, a wszystkie eliksiry potraciłem na wcześniejszych walkach (Flea i Slash), jeszcze zawaliłem o tyle, że wziąłem Robo na trzeciego towarzysza zamiast Marle... a wymienić można tylko w End of time... i kurde nie mam drogi powrotu z tego zamku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones