PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611388}
7,6 1 703
oceny
7,6 10 1 1703
Carmageddon 2: Carpocalypse Now
powrót do forum gry Carmageddon 2: Carpocalypse Now

Muzyka

ocenił(a) grę na 9

Aż dziw, że jeszcze żadnych komentarzy tutaj nie ma.
Ja tylko chciałem krótko napisać o tym, że - poza fenomenalną grywalnością, mnóstwem aut, totalną rzeźnią, CUDOWNYM (nie do pobicia) modelem SKRAJNYCH uszkodzeń samochodów (daj boże żeby jakaś nowa gra pozwalała na takie zgniatanie i rozrywanie samochodów jak Carmageddon 2: Carpocalypse Now) i ogólną frajdą z gry - tytuł ten nie byłby tym samym, gdyby nie świetna dawka muzyki zaserwowanej nam. Zarówno Iron Maiden jak i te elektroniczne, mroczne kawałki (w tej chwili nie pamiętam niestety wykonawcy, a i się nie poratuję na potrzebę chwili wujkiem Google :P) doskonale podkreślały klimat całej gry.

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

hehe ja cale noce nad nia spedzielm ;)

Voytash89

Be quick or be dead!

użytkownik usunięty
Voytash89

Nadal spędzam przy niej noce. Tylko nie mam muzyki ;<

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

To cała prawda, ale nikt tego nie zrozumie póki nie zagra. Gra kultowa, ponadczasowa i jest obowiązkowym tytułem w karierze każdego gracza. Klimat nie do przebicia, który przypomina filmy post-apokaliptyczne wyglądające jakby działy się w latach 70 w Stanach. Muzyka dodaje charakteru i niesamowitego napięcia, a misje... cudowne. Model zniszczeń to już w ogóle inny Wszechświat :D Gdyby teraz tworzyli takie gry.. Smaczki zostawiłem na koniec - MUZYKA!
Poniżej umieściłem listę utworów podaną na Wikipedii. To jednak nie wszystkie utwory. Należy do nich dodać m.in. takie jak Ghost of the Navigator (Iron Maiden), czy Seventh Son of the Seventh Son (również Ironi). Oto lista z Wiki:
1. Iron Maiden – „The Trooper”
2. Iron Maiden – „Man on the Edge”
3. Iron Maiden – „Aces High”
4. Iron Maiden – „Be Quick or Be Dead”
5. Sentience – „Finer Scale”
6. Sentience – „Magnificent Speed”
7. Sentience – „Machina Directa”
Tak klimatycznych, grywalnych, pomysłowych oraz rozbudowanych technicznie gier w tamtych czasach po prostu nie było. I ten humor! ;>
Stary, dobry czarny humor.
10/10

Jamie7

Czyli w tej grze muzyka to głównie Maideni i Sentience? Dziwnie, że tak zrobili. Jedno "ale" - od dawna wiem, że jest wielu zwolenników tej serii, ale tytuł NIE JEST obowiązkowy. Rozpędzasz się podczas nostalgii pisząc w ten sposób :)

ocenił(a) grę na 10
LukeInside

Dziś postanowiłem wrócić do tej gry (tym razem na Linuksie) i podczas poszukiwań rozwiązania, zobaczyłem jak olbrzymią popularnością cieszy się ona mimo upływu tak wielu lat. Przypomniała mi się jednocześnie powyższa rozmowa i mogę z szyderczym uśmiechem na ustach odpowiedzieć Ci teraz tym oto pytaniem: jeżeli pominiemy oczywisty fakt, że nic nie jest obowiązkowe, a tego typu stwierdzenie ma na celu jedynie podkreślenie obiektywnego kultu i ponadczasowość danej produkcji, czy nadal będziesz upierał się przy swoim, jeżeli dodam, że powyższa gra jako jedna z niewielu PC-tówek wyszła w wersji na systemy Android i bije tam rekordy popularności? ;)

Jamie7

Może sobie bić rekordy na Androidzie, nic wielkiego to nie znaczy :)

ocenił(a) grę na 10
LukeInside

Popularność chyba jednak coś znaczy, a mianowicie grywalność idącą z nią w parze. Skoro to jedna z niewielu gier przeniesionych z PC na system, który posiada obecnie co szósty człowiek na planecie i do tego w ścisłej czołówce popularności, to coś w tym jest ;) Noo.. ale mniejsza. Teraz świat kręci się wokół GTA V :D

Jamie7

No GTA to już coś :)

użytkownik usunięty
Jamie7

Kręci się wokół GTA, ale to nieważne, Carmageddon nigdy nie zostanie zapomniany :) I wciąż o sobie przypomina!

użytkownik usunięty

ja pamiętam jak miałem na peceta z windowsem 95 i z kuplami graliśmy,ale kto dzisiaj gra w takie gry?

użytkownik usunięty

Ja gram :>

użytkownik usunięty

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones