PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608589}
8,3 18 457
ocen
8,3 10 1 18457
Call of Duty 2
powrót do forum gry Call of Duty 2

Naciągane 7/10

użytkownik usunięty

Pierwsze co się rzuca w oczy, to spory skok graficzny względem poprzedniej części. Jeśli się włączy maksymalne ustawienia i Full HD, wówczas nawet dziś będzie wyglądać bardzo przyzwoicie (granaty dymne!). Drugą rzeczą jest brak apteczek, co uważam za plus. Teraz wystarczy się schować na chwilę i znów można z pełnym zdrowiem wracać do akcji, w poprzedniej części było znaczniej trudniej pod tym względem, a grałam wyłącznie na weteranie.

Kampania radziecka pod względem klimatu jest bardzo dobra. Mamy tu cały czas srogą zimę, śnieg pada i jest -30 stopni. Niestety co do misji, to są monotonne, przejmujemy tylko budynki i rozwalmy czołgi, nic nie zapada w pamięć.

Druga, brytyjska kampania idealnie kontrastuje z pierwszą, bo wszystko rozgrywa się w gorejącym słońcu. Również nie ma tu misji, które na dłużej zapadną w pamięć, jedynie chyba jazda czołgami.

Ostatnia, amerykańska kampania jest najlepsza. Misje takie jak "D-Day" lub "Wzgórze 400" nie pozwalają ani na chwilę wytchnąć, cały czas coś się dzieje.
Całość oceniam na mocno naciągane 7, bo za wiele tu monotonii. Za niedługo sprawdzę jak się mają kolejne części.

A może po prostu po 10 latach działa efekt: To już gdzieś było? Nie da się ukryć, że temat II Wojny Światowej jest w grach mocno wyeksploatowany. Ja w to grałem na początku 2006 i zrobiła na mnie bardzo dobrze wrażenie. Szczególnie w pamięć zapada rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.

Z Kolejnych cześć COD mogę polecić World at War, oraz Modern Warfare 1 i 2. Następne części to bardzo niesmaczny kotlet, z wciąż tym samym silnikiem graficznym.

użytkownik usunięty
marcin261287

Dzięki, na pewno sobie zagram w kolejne części. Natomiast w tej nie chodzi o ten efekt, że gdzieś to już było, bo po pierwsze ja w takie gry prawie w ogóle nie gram, więc nie mam porównania. Po drugie tak jak napisałam, nie ma tam za wiele zapadających w pamięć momentów. Zagraj sobie dziś w jedynkę lub dodatek, robi tak samo duże wrażenie i na pewno jest tam więcej charakterystycznych misji. Mimo to, i tak się fajnie grało :)

Jedynka mi się już dawno znudziła. Przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones