PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832180}
8,0 1 363
oceny
8,0 10 1 1363
Call of Duty: Modern Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare

Bardzo dobra

ocenił(a) grę na 8

Najlepszy multiplayer od czasu BFa 4, kampania tez trzyma poziom, choć jest krótka. Bawie się swietnie i pewnie jeszcze dlugo będę

MrHipnotyczny

A widziałeś kiedyś długą kampanie w COD ?

ocenił(a) grę na 8
Kesler_2

No nie, a co to ma do rzeczy?

MrHipnotyczny

Każdy kto gra w COD od dawna wie,że kampanie są krótkie ale treściwe,wieć Ameryki nie odkryłeś wspominając o tym.

ocenił(a) grę na 8
Kesler_2

No nie zesraj się xD Przepraszam już nigdy nie wspomnę o tym że kampanie w serii Call of Duty są krótkie, żebyś już nie musiał kaleczyć pięknych oczu

MrHipnotyczny

Ile ty masz lat 15 ? mentalnie pewnie tak.Twoje zachowanie mówi samo za siebie ale ! z racji tego że ładnie mnie przeprosiłeś...temat uważam za zamknięty.Chyba że jeszcze chcesz dodać jakieś nowe "wypociny" to słucham Ciebie.

ocenił(a) grę na 9
Kesler_2

Pięknie go wyjaśniłeś.

ocenił(a) grę na 8
conti01

No niesamowicie czuję ze juz nie wstane

ocenił(a) grę na 8
Kesler_2

Po prostu nie wiem o co ci chodzi xD Napisałem fakt o danej grze, której to forum dotyczy a ty sie do mnie doczepiles nie wiadomo o co xD

MrHipnotyczny

Chodzi mi o to ...że grałeś w nowe Modern Warfare,które jest dozwolone od lat 18 a Ty chyba jeszcze tyle nie masz !

ocenił(a) grę na 8
Kesler_2

Odejdź trollu

ocenił(a) grę na 8
Kesler_2

Idź wyzywaj recenzentów na portalach gamingowych że o tym wspominają xD

ocenił(a) grę na 8
Kesler_2

Zmienia to cos w tym co napisalem? XD

ocenił(a) grę na 8
MrHipnotyczny

Właśnie ze względu na to, że fabuła jest krótka, zresztą jak w każdym CoD, zrezygnuję z zagrania. Nie kręci mnie multi, a płacić 150-200 zł za 6-8 godzin gry jest dla mnie mało sensowne. Mam te pieniądze, ale według mnie to głupie wydanie kasy. Wolę pograć w coś innego i poczekać, aż wyjdzie "Cyberpunk 2077", obserwować jak będą się kształtować ceny, i kupić grę na kilkadziesiąt godzin.
Tak oto ze względów ekonomicznych pożegnałem serię Call of Duty.

ocenił(a) grę na 8
LukaszJarosz25

A zarys fabuły nie zapowiada niczego interesującego, świeżego. Nie zainteresował mnie zanadto. To drugi argument, żeby odpuścić.

ocenił(a) grę na 8
LukaszJarosz25

Ja kupilem na konsolę na premierę i sprzedalem niedawno za okolo 160 wiec tak drogo nie wyszło. Inna sprawa ze gra nadal trzyma cenę mimo upływu czasu

ocenił(a) grę na 8
MrHipnotyczny

Gram na pececie, który nie ma napędu, bo korzystam wyłącznie z kluczy cyfrowych. Nie sprzedam całego konta po zagraniu. Zresztą, nie ma to znaczenia. Jakby mnie kusiła, to bym i tak ją miał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones