PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605870}
7,6 11 725
ocen
7,6 10 1 11725
Call of Duty: Black Ops
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops

Połowa broni z której strzelałem w grze była wtedy dopiero w fazie testowej (Mp5) lub nawet na szkicach ich nie było (Aks-74
jak nazwa wskazuje powstał w 1974). Poza tym wiele broni pojawiało się tylko raz jak na przykład kampania w Wietnamie,
amerykańscy żołnierze strzelali tam tylko z jednego rodzaju broni Commando (oprócz misji GOS gdzie było wiele broni poza
Commando i Mp5).

ocenił(a) grę na 7
Bilet95

W jednej misji pojawia się AK z podwieszonym mini miotaczem... dość absurdalna broń. Poza tym Wietnamczycy uzbrojeni w FN FAL i Czerwonoarmiści z Famasami. Trochę się znajdzie bzdur.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

no albo większość broni która tam występuje to wtedy jej nie było na świecie, a tak wgl to jakiej broni używały te jednostki w tych latach ??

ocenił(a) grę na 7
thompson19982

Głównie Kałasznikowy AK, AKM i inne wersje tego klasyka. Wietnamczycy dodatkowo używali broni z okresu 2 Wojny Światowej, nawet Niemieckie STG-44 czy też MG-42.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

no to Amerykanów wyposażyć w M16/M60 z resztą tak było a Vietnamczyków w AK chociaż tak też było ale broń z II wś była w misji z gazem Nova była PPsz i StG-44 to mogli je dać do Vietnamu skoro model już był zrobiony a co używały jednostki takie w jakich był Hudson i Weawer ??

ocenił(a) grę na 7
thompson19982

Hudson i Weawer byli członkami sił specjalnych na usługach CIA. Ich uzbrojenie było dość zróżnicowane i zazwyczaj zależało od "widzimisię" agenta. Jednymi słowy wszystko co było dostępne w arsenale US Army mogli brać do boju, ale agenci walczący w Wietnamie używali między innymi pistoletów maszynowych M-10 Ingram, UZI czy też pistoletów Browning HP. Nie jestem pewien czy w latach 60 były już dostępne celowniki termowizyjne (karabinu SWD z takim celownikiem używałem podczas misji w Hong Kongu) czy kolimatory.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

no właśnie czy wtedy były celowniki termowizyjne takie jak w SVD bo pierwszy taki celownik to Vampir niemiecki zakladany na StG44 i był duży a kolimatory to nwm, no wiem że agenci CIA mogli brać wszystko ale pytałem co było dostępne i co można by umieścić w grze bo AUG wtedy nie było

ocenił(a) grę na 7
thompson19982

Vampire to noktowizor a nie termowizor, dwa różne przyrządy.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

a dobra to nie ważne, to teraz pomyślmy czym by można było zastąpić broń w kampani ??

ocenił(a) grę na 7
thompson19982

Większość pukawek w tym okresie to broń pamiętająca jeszcze 2 Wojnę Światową. Amerykanie w latach 60 używali głównie M-14 a później M-16. Może to będzie bardziej pomocne:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_uzbrojenia_u%C5%BCywanego_podczas_wojny_wietn amskiej

ocenił(a) grę na 10
pionas666

no to właśnie a do misji w Wietnamie mogli zamiast FN FAL albo RPK74 dać StG44 albo Mp40 bo te modele już w Black Ops były no a Amerykanom to raczej dobrze broń dobrali po za MP5K ASP nwm czy kolimatory i ACOG były wtedy

thompson19982

Kolimator już był http://pl.wikipedia.org/wiki/Celownik_kolimatorowy
O ACOG nie wiem ale już pewnie też był, tak się wydaje ale między rokiem 1945-1960 skok w technice wojennej był ogromny.

ocenił(a) grę na 10
Bilet95

aha, dzięki, no to kilka poprawek i było jeszcze lepiej :)

Bilet95

Weteran to gówno w które się nie da grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones