PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 969
ocen
8,0 10 1 9969
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Bezdomna Jodie.

ocenił(a) grę na 8

Epizod przedstawiający życie Jodie wśród bezdomnych, jest jednym z najbardziej poruszających i wstrząsających '''poziomów''' (to chyba nie jest odpowiednie słowo) w jakie miałam okazję zagrać.

ocenił(a) grę na 9
jestemnikko

Epizod był super uratowałaś wszystkich bohaterów? na początku byłem sceptyczny wobec Beyond zwłaszcza po Heavy Rainie gdzie napięcie było budowane od początku bardzo gęste. Tutaj jest inna fabuła i przekonałem się że na swój sposób równie dobra.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Tak, wszyscy przeżyli. Mnie Beyond tylko na początku trochę przynudzał, ale to chyba dlatego, że grałam w wersję niechronologiczną i nie do końca wszystko rozumiałam. A w Heavy Rain nie grałam, chociaż mam coraz większą chęć na niego. :)

ocenił(a) grę na 9
jestemnikko

Nie zawiedziesz się na Heavy Rain, nie będę zdradzał fabuły i radzę unikać badanie wpisów na jej temat ale całość robi spektakularne wrażenie jak po przeczytaniu bardzo dobrej książki tyle że bierzesz w tym udział.

Jest wiele zakończeń, bohaterowie nie mają supermocy jak Jodie ale akurat to jest plus bo wszystko jest tam bardzo realistyczne. To samo studio co od razu widać bardzo podobne rozwiązania i mechanika.

Oczywiście do heavy rain także zatrudniono aktorów by na ich podstawie zrobić cyfrowe postacie.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Oo, no brzmi świetnie. Pewnie w niedługim czasie zagram. :)

ocenił(a) grę na 9
jestemnikko

Grasz na PS3 czy PS4?

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

PS3, nie swoim, niestety.

ocenił(a) grę na 7
jestemnikko

Kupiłeś se po latach?

ocenił(a) grę na 9
jestemnikko

jeden z najlepszych epizodów w grach w ogóle ,zrobił na mnie kolosalne wrażenie

jestemnikko

Także zgadzam się, że był to jeden z najbardziej poruszających momentów z jakimi spotkałem się w grach (a gram od kilkunastu lat) w wiele gatunków gier). Również w filmach jak są sceny z bezdomnymi to zwykle są dość płytkie. Tutaj na każdym kroku pokazywana jest beznadziejna sytuacja bohaterki i jak bardzo chce skończyć swoje życie, a na koniec po porodzie następuje całkowita przemiana. W sumie ta scena zadecydowała, że wybrałem zakończenie Life, mimo że praktycznie wszystkie pozostałe sceny przekonywały mnie do wybrania Beyond, co jeszcze bardziej pokazuje moc tego rozdziału i jak świetnie został on wykonany.

jestemnikko

Dopiero teraz na PC sięgnąłem po tą grę. Fabularnie to był mega serial :D Nie ma co prawda zbyt wielu momentów gdzie nasza gra ma znaczenie, może pewne wybory zmieniały lekko co było dalej ale wszyscy chyba od początku wiedzieli jak to się skończy. Jako interaktywny film świetna gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones