PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823279}
7,2 1 002
oceny
7,2 10 1 1002
Apex Legends
powrót do forum gry Apex Legends

Po kilkunastu pierwszych meczykach od premiery mogę stwierdzić, że ta gra ma szansę znaleźć swoją niszę pośród innych battle royale i skupić grupę oddanych graczy. A co będzie później to już się okaże, w końcu na razie gra ma dopiero 2 dni :D

Adamondo

W przeciwieństwie do innych BR Apex jest całkiem przyjemną grą, przynajmniej dla mnie. Jak od innych tego typu gier szybko się odbiłem tak w Apexa gra mi się przyjemnie. Nie jestem fanatycznym graczem ale te kilka meczyków dziennie grywam i jak na razie jeszcze mi się nie znudziło a to oznacza że gra jest niezła :)

ocenił(a) grę na 7
Adamondo

Na pewno lepsze niż Fortnite

ocenił(a) grę na 3
Adamondo

Do mnie niestety nie przemawia mechanika quake'ów czy unreali w BR. Sory ale ślizgi, latanie po ścianach, 50000 kuli żeby zabić. Od tego był Quake i Unreal Tournament. Nie będę wychwalał PUBG ani Fortnite bo każdy BR ma swoje wady ale PUBG jest najbliższy realizmowi i tak powinny wyglądać BR. Co nie zmienia faktu, że i tak Apex jest lepszy od Fortnite.

ocenił(a) grę na 9
mejki

Wcale BR nie musi być realistyczny. Apex Legends to jest właśnie tytuł, który jest innowacyjny i twórczy.
Czepiać się że jakaś gra nie jest "realistyczna" i przez to wystawiać ocenę, to jakby dziecko próbowało mi sprzedać swoją racje.. Swoją drogą PUBG daleko do realizmu, to zobaczysz w grach typu: Squad, Arma 3, Hell Let Loose. Może w nich spróbuj się odnaleźć w realnym strzelaniu?

Moje_Imie_71

Gra jest beznadziejna. Nie dość, że nie mozna wygrać żadnego meczu areny bo ciągle dobiera takie boty co wbiegają 1vs2 lub 1vs3 i nic nie robią. Trzeba grać za ludzi bo w przeciwnej drużynie za każdym razem są diamenty a we własnej jakies 10lvl konta, które nie znają podstaw postaci. Nie dość że możesz wbić platynę to i tak gra jest tak beznadziejna że dobiera ci brązy do meczu. W battleroyale nie lepiej jak zaczynasz grać i wbijać rangę z brązu to mastery i diamenty to normal. Nie wiem, który z twórców wpadl na pomysł aby wrzucić wszystkie rangi do jednego wora ale pomysł tragiczny. Cziterów moze duzo nie ale zdarzają się. Najgorsze jest aim assistant. Kolejny pomysł jakiegoś kwiatuszka. Nie dośc, że nie można wyłączyć na PC gry multiplatformowej to jeszcze na padzie jest wspomaganie i mozesz dostawać z kilometra celne strzały z jakiegoś maszynowego pistoletu bez żadnego odrzutu co zdarza się nagminnie i psuje jakkąkolwiek zabawę z gry bo nie liczą się żadne umiejętności. Tragedia. Wzystko to psuje niemiłosiernie zabawę z gry. Ciągle aby coś wygrać trzeba się męczyć za innych. Raz na 10 meczy można trafić jakiegoś koksa co się idzie zgrać ale reszta nie wiem skąd się urwała. Nie powinno się grać rankedów jeśli się nie umie. W grę zdecydowanie nie warto grać bo to strata czasu. Chcesz awansować to graj za innych bo inaczej wszystko przegrasz. Mało kto gra drużynowo, większośc dzieci leci po zabójstwa bez używania jakiegokolwiek mózgu. Nie polecam gry. Żeby wbić platyne musiałem się napocić za innych i wygrywać im mecze i na arenie i na battle royale. Trzeba było sobie uświadomić stracony czas i usunąć ten badziew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones