PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000467}
5,6 127
ocen
5,6 10 1 127
Aliens: Fireteam Elite
powrót do forum gry Aliens: Fireteam Elite

Tragiczna gra

ocenił(a) grę na 2

Gameplay jest na poziomie gimnazjalisty, zas sama gra jest bardzo nudna. Nawet w malym procencie nie oddaje tego co potrafilo AVP 2 z 2001 roku. Mnie osobiscie ta gra jest porazka, zarowno w trybie kooperacji jak i singleplayera, gdzie Obcy biegaja jak w transie albo po wypiciu 6-paka piwa. Moze majac 36 lat jestem juz za stary na shootery, a z drugiej strony jestem w stanie, nadal, docenic wspomniana wyzej AVP 2 lub Alien - Isloation. Cos w tym wiec jest. Moze komus sie ta gra bardzo podoba, mnie niestety nie. Gdyby miala chociaz klimat zblizony do kampanii Marine z AVP z 2010 roku to wtedy mialoby to dla mnie sens. Wole tez w takim wypadku wrocic do odgrzewanego kotleta, niz jesc zbuki. Pozdrawiam fanow Aliena.

ocenił(a) grę na 5
rafal_karas

Racja, crap

rafal_karas

Czyli jest jednak SP?

rafal_karas

140 zł. "Trochę" dużo.

ocenił(a) grę na 3
STAMiNA

i jeszcze na PSie trzeba mieć plusa wykupionego by grać multi. Lepiej bawiłem się przy grach wartych 20 zł.

ocenił(a) grę na 2
rafal_karas

Dla mnie masakra, jestem fanem obcego i chcialem na luzaka przejsc calosc na najlatwiejszym poziomie w singlu - i niestety jest mega irytujaca, amunicja zaraz sie konczy, syntetyki nie pomagaja zbytnio, jakos docierasz do niemal konca etapu (co trwa pol godziny) i oczywiscie na koniec cie ubijaja hordy obcych - pol godziny w plecy i trzeba zaczynac od poczatku to samo... ehh, to nie dla mnie... szkoda mi czasu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones