PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644110}
6,7 722
oceny
6,7 10 1 722
Alien Shooter
powrót do forum gry Alien Shooter

mogę stwierdzić, że jest to jedna z najgłupszych gier, w które grałem. Masakra.

Piotrek4

Uzasadnij swoje zdanie.
3 argumenty po 1 zdanie do każdego (Nie to nie rozprawka).

ocenił(a) grę na 2
TheGornkiller

1. Brak jakiejkolwiek fabuły
2. Prymitywizm rozrywki, polegający wyłącznie na beznamiętnym siekaniu nieskończonej ilości przeciwników - vide, gra nie zmusza gracza w absolutnie żaden sposób (czy to dzięki fabularnym wyborom, głębi fabularnej wymyślonej przez twórców, możliwościom przejścia fragmentu) do zastanowienia się, pomyślenia.
3. Prostota gameplaya, czyli robimy ciągle jedno i to samo w podobny sposób.

Teraz - jeśli nie zgadzasz się, że gra jest głupia, wskaż choć jeden argument na to, że jest mądra.

Piotrek4

1. W jakimś stopniu ma fabułę.
Są choćby opisy, że to zbrojownia więc obcy mogą mieć uzbrojenie. Trzeba więc wyczyścić ten poziom laboratorium.
2. Tu się akurat zgadzam. Jednak to ma jakiś urok. Grałem w to dawno temu a jednak mam sentyment i zagrałem sobie jeszcze raz. Wzruszałem się jak przypominałem sobie swoje emocje przy danym levelu. Porażki i wygrane ^^
3. Nie w podobny sposób. Jeżeli mamy wyobraźnie możemy próbować na różne sposoby. Każdy rodzaj broni możemy stosować na inne gatunki obcych co czyni rozgrywkę bardziej barwniejszą.

Czy jest mądra... Nie koniecznie. Tu ci przyznam rację.
Jednak sentyment jest. Dlatego dałem taką wysoką ocenę.

Piotrek4

Zależy z jakiej strony patrzysz. Dla mnie ta gra była idealna do odstresowania się, wyżycia po ciężkim dniu w pracy.

ocenił(a) grę na 7
Piotrek4

To chyba w niewiele Panie grałeś :)

ocenił(a) grę na 2
Hustla

Dokładnie w 376. Do wiele czy niewiele?

ocenił(a) grę na 7
Piotrek4

W sumie dosyć dużo ;P

Piotrek4

Moim zdaniem gra fajna, w sam raz na odprężenie po ciężkiej pracy czy uczelni, do dzisiaj w niektórych miejscach zasłużyła na status kultowej i tak ją zapamiętałem.
----------------------------------------------------
https://youtu.be/z-4Hk7phvX8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones