Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu
Kino Teatr Apollo
Poznań, Ratajczaka 18
Repertuar dla kina Kino Teatr Apollo jest odświeżany w każdą środę w godzinach popołudniowych. Aktualizowane są godziny seansów oraz filmy grane w danym kinie. Kup bilety przez stronę wybranego kina lub przez system sprzedaży biletów z jakim kino współpracuje.
Przyzwyczajony do samotności kot, w wyniku wielkiej, tajemniczej powodzi, znajduje schronienie w dryfującej łódce. Wraz z innymi zwierzętami na pokładzie musi stawić czoła nowej rzeczywistości.
Agata pracuje z trudną młodzieżą, nurkuje na bezdechu, czerpie z życia pełnymi garściami. Jest niewidoma. Robert jest wziętym fotografem. Ucieka od ludzi. Ich spotkanie zmieni wszystko. Pomoże odnaleźć im miłość i pokonać własne ograniczenia.
Prawniczka Rita otrzymuje niespodziewaną propozycję. Ma pomóc szefowi kartelu wycofać się z biznesu i zniknąć na zawsze, stając się kobietą, o jakiej zawsze marzył.
"Pocałunek" Gustava Klimta jest podobno najczęściej reprodukowanym obrazem. Plakaty z jego wizerunkiem wiszą w akademikach całego świata, wciąż zajmując w nich pierwsze miejsce. Kubki, magnesy, notesy, długopisy – na tym wszystkim można znaleźć wizerunek tego obrazu, szczególnie jeśli odwiedza się Wiedeń. W premierowym filmie z cyklu "Wystawa w Kinie" będziemy mogli przyjrzeć się detalom tego namalowanego prawdziwym złotem obrazu, który wisi w Belvedere Museum w Wiedniu. Poznamy też jego historię i historię samego Gustava Klimta, niedoścignionego mistrza Secesji Wiedeńskiej. Przyjrzymy się również innym obrazom tego artysty. Film ten przygotowali twórcy "Nowego Vermeera. Wystawy wszech czasów".
Projekt "Wystawa na ekranie" od wielu lat otwiera dostęp do sztuki, której szeroka publiczność z wielu powodów nie ma szansy zobaczyć na żywo. Zaproszenie do wejścia w świat Edwarda Hoppera wystosował reżyser Phil Grabsky. Amerykański twórca malował obrazy pełne ciszy, samotności, wyobcowania, specyficznego nastroju; dzieła które wywarły wpływ na niezliczoną liczbę fotografów, filmowców, twórców i zwykłych ludzi. Film opowiada również o jego żonie, Josephine Nivison, która porzuciła rozwijającą się karierę, żeby zostać menadżerką malarza.