PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023449}

Zwierzogród+

Zootopia+
6,6 957
ocen
6,6 10 1 957
Zwierzogród
powrót do forum serialu Zwierzogród+

W sumie po zapowiedziach nie można było oczekiwać że będzie inaczej. Niezbyt się zdziwiłem. Odcinki to takie wstawki dziejące się w tle wydarzeń z filmu lub całkiem poza kadrem.

Poziom jest dosyć nierówny bo choć historia pana B ponownie świeci jak pierścień na placu bossa, tak kilka odcinków może się części nie spodobać.
Odcinek z państwem Hopps - na plus ciągła akcja, na minus to, że wychodzi takie tzw. neverending story.
Odcinek stylizowany na... paradokument? Mam do tego uraz po tym jak tego typu materiały a aktorstwem i scenariuszem wątpliwych lotów zalały publiczną TV. Byłem wyczulony na mimikę "aktorek" wyczuwając sztuczność i przesadną mimikę choć może jej nie było.
Odcinek śpiewany/musical? Na plus że Dan Łasica dostał coś dla siebie, ale nic poza tym.
Odcinek typu mam talent? Troszkę za dużo telewizji w telewizji xd Ale paradoksalnie, jeden z lepszych, do momentu aż psuje go... końcówka, żeby nie spojlerować.
No i kuchenne rewo... znaczy się odcinek restauracyjny xD W moim odczuciu konkuruje z tym o panu B o stołek najlepszego w tej małej serii. I dał fandomowi nową ulubienicę do fanartów - Sam :)

Podsumowując, seria nie wnosi zbyt wiele do fabuły filmu. Jeśli szukacie Nicka i Judy to się zawiedziecie. Jeśli szukacie innych postaci, miło spędzicie czas.

Jeśli z kolei szukacie serii komiksów oraz fanfików z fandomu w których Nicka i Judy jest aż nadto, zapraszam na bloga Polska Zootopia. Mamy też fanowski discord dla czytelników oraz pozostałych fanów filmu.
Tłumaczymy tam całe serie z angielskiego na polski.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones