PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720933}

Zaginiona

Disparue
7,2 645
ocen
7,2 10 1 645
Zaginiona
powrót do forum serialu Zaginiona

7/10

ocenił(a) serial na 7

Miejscami troszkę przydługawy , ale oglądało się całkiem dobrze. Najciekawsze jest zakończenie [ i w ogóle jest a nie jak w większości seriali]

ocenił(a) serial na 9
rom51

Bardzo dobry serial, stopniuje napięcie, rewelacyjne zwroty akcji, polecam.

rom51

Dokładnie... ocena byłaby wyższa, gdyby nie te zbędne długie sceny. Serial powinien mieć siedem odcinków.

ocenił(a) serial na 8
rom51

Główny mankament to muzyka wyjęta z Mentalisty (nie lubię aż tak rażących inspiracji, które zakrawają na plagiat) ale poza tym bardzo dobra produkcja. Wysoko oceniam sposób w jaki została pokazana destrukcja rodziny po dramacie dlatego tez dłużyzny mi nie przeszkadzały.

ocenił(a) serial na 7
alja9

Dla mnie czołówka to zżynka z The killing.

ocenił(a) serial na 6
Starrlight

Mnie też serial skojarzył się z The killing i z Broadchurch nawet pewien kawałek ścieżki dźwiękowej był prawie identyczny jak z Broadchurch.

ocenił(a) serial na 7
rom51

A ślad rozwiązania tajemnicy widzimy w pierwszych scenach serialu (zgubiony kolczyk).

ocenił(a) serial na 8
agmaria

to przykre, ze nie używasz zakładki "spojler".

ocenił(a) serial na 8
alja9

Zawsze bezpieczniej nie wchodzić na forum zanim nie pozna się mordercy:)
<spoiler alert>
Serial to wg mnie taki raczej przeciętniak, ale dość wciągający. Obejrzałam całość w jeden wolny weekend. Od początku obstawiałam brata ojca Lei i gdy palnął o cegle, myślałam że to koniec. Kris wyeliminowałam ze względu na jej zbyt mocne, jak na moje oko, nerwy. Która nastolatka potrafiłaby się tak doskonale kamuflować w otoczeniu rodziny zabitej?
Zdziwiło mnie też, że zmarła, w szpitalu wydawało się że się wyliże.

agmaria

Mógłby ktoś mimo wszystko odpowiedzieć mi na pytanie co takiego niezwykłego było w tym kolczyku? Widziałem wszystkie odcinki i nadal nie widze co tą matkę tak ruszyło w tych retrospekcjach na temat tego kolczyka.

daniel71421

gdzie moge obejrzec zaginiona od pierszego odcinka

paulina_glab1

w internecie

daniel71421

Chris zgubiła kolczyk w pierwszym odcinku. Potem, po jej zaginięciu okazało się, że Lea pokłóciła się ze swoim chłopakiem o to, że znalazła kolczyk w jego samochodzie. Skoro Chris miała oba kolczyki, to oznaczało, że kłamała i widziała Leę po jej kłótni z Romainem, bo mogła ten kolczyk mieć tylko od niej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones