PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626431}

Z innej beczki

So Random!
4,7 1 933
oceny
4,7 10 1 1933
Z innej beczki
powrót do forum serialu Z innej beczki
tytan5017

bo zajęła się karierą muzyczną ; ]

virginia_virgi

szkoda ,bo ten serial bez niej jest żałosny

tytan5017

ten serial z nią, czy bez niej jest żałosny ..

_julcia_

prawda, niestety dzieciaki dziś katują takimi serialami rodziców - wychowanie bezstresowe

tytan5017

właśnie jest fajne, a że jej nie ma to tylko jej wina.

darek1_filmaniak

Virginia jak chcesz wiedzieć do Demi odzeszła ze względu na własne zdrowie

filmowy_laufer

i chciała się zająć karierą muzyczną tej !

virginia_virgi

Nie wiem, czy chciała się zająć karierą muzyczną, ale wydaje mi się, że producenci zrezygnowali z Sonny, przez problemy Demi Lovato. Ponoć ma 'seks taśmę', bulimię, depresję i zażywa narkotyki. Wszędzie o tym piszą.

ocenił(a) serial na 1
MaMich

Taa... A ja to moja babcia? W dzieciństwie miała problemy i się cięła, była anorektyczką. Po części odeszła z powodu zdrowia, jednak po większej części powodem było to, że chce się zająć swoją karierą muzyczną. Na takie głupoty to chyba przeczytałeś (lub też przeczytałaś) na Pudelku.

AdiXXX

Dlatego też powiedziałam "ponoć". Naucz się czytać ze zrozumieniem.

użytkownik usunięty
MaMich

Popadła w depresję, bo Joe Jonas z nią zerwał i tyle.

ocenił(a) serial na 3
tytan5017

ona odeszła ze "Słonecznej Sonny" bo miała jakieś problemy ...

ocenił(a) serial na 2
kamcia089

Miała zaburzenia odżywiania a występy w telewizji nie pomagały jej w powrocie do zdrowia, na planie musiała szczupło wyglądać. Oświadczyła, że zacznie kontynuować karierę aktorską dopiero gdy będzie "silniejsza" psychicznie.

tytan5017

Też tak myślę
Jak pierwszy raz zobaczyłam "Z innej beczki!"
Też o tym pomyślałam.
Ale i tak jest spoko.

ocenił(a) serial na 3
KOTI24

Nie dziwię się, że odeszła. Ten serial jest po prostu głupi, a nie śmieszny. Dno totalne.

użytkownik usunięty
barszczyczek

Dno i pięć metrów mułu.

ocenił(a) serial na 3

Dokładnie. Może nawet 10 lub 15, ewentualnie 19382.

użytkownik usunięty
barszczyczek

No, coś koło tego.

ocenił(a) serial na 2
tytan5017

Demi odeszła bo miała kłopoty ze zdrowiem. Jej kondycja psychiczna i fizyczna (anoreksja i bulimia) była w opłakanym stanie. I nie tylko na pudelku można było o tym poczytać... Ma za sobą co najmniej 2 próby samobójcze, miała depresję. Uzależniła się też od narkotyków. Była przecież na odwyku. Nawet na twitterze swego czasu pisała o stanie swojego zdrowia i dziękowała swoim fanom za słowa wsparcia. Nie chce mi się teraz tego szukać bo przecież to było dawno temu musiałabym chwilę nad tym posiedzieć.

ocenił(a) serial na 1
Lola140392

Dokładnie. Do tego okaleczała się nożem. Wszystko to po zerwaniu jednym z Braci Jonas

ocenił(a) serial na 1
tytan5017

Bo wybrała się do fabryki browara MOCNEGO FULLA kurde. HEHEHE

ocenił(a) serial na 1
tytan5017

A-a-a-ale cze-cze-go się pytacie na temat bo-b-bohaterów z takich ty-t-typu seriali prze-przecie toto toje takie psinco nomanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones