PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152990}

Złodziejka

Fingersmith
7,5 4 937
ocen
7,5 10 1 4937
Złodziejka
powrót do forum serialu Złodziejka

mam pytanie

ocenił(a) serial na 7

ile dokładnie trwa ten film (wszystkie części), bo właśnie mam zamiar go obejrzeć ale nie wiem czy mam w całości, albo jaka jest końcowa scena filmu? Boje się, że zaczne ogladać i okaże się, że się urywa... Z góry dziękuje za odpowiedź

ocenił(a) serial na 10
mallutka

hey, mam pytanko co do tego filmu, gdzie można go znaleźć? Skąd go ściągłaś? :) jakby co to na maila mi odpisz sandiros_14@tlen.pl
pozdrawiam

sandiros_14

Tak na przyszłość jeśli chcesz wiedzieć czy masz cały film czy połowę to włącz go i przewiń do samego końca. Jak będą napisy to masz cały, jeśli nie będzie to masz tylko część. lol... A ściągnąć go można z neta, Google i the pirate bay to słowa - klucze.

xyz_14

Ten mini serial w sumie ma 3 godziny czyli 1.30 na odcinek

xyz_14

no tak tylko że po każdej połowie są napisy, a jednak to nie koniec. bystrzaku... ;) na przyszłość udziel mniej wrednej rady a jak chcesz sie wyżyć na kimś to nie tam gdzie ktoś szuka pomocy bo zdecydowanie wole znaleźć odpowiedź na poziomie rozwiązując problem, a nie napatoczyć się na prostackie odpowiedzi. z góry dziękuje.

ocenił(a) serial na 6
mallutka

W wypożyczalniach niedawno się ukazał. Całość jest na 2-uch płytkach i trwa 3 godziny.

Klarens

w empiku też można kupić już ten film :))

teeta

można obejrzeć na e-kino.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones