PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152990}

Złodziejka

Fingersmith
7,5 4 937
ocen
7,5 10 1 4937
Złodziejka
powrót do forum serialu Złodziejka

gdy byla niemowleciem, a w pierwszej czesci filmu przychodzi po nia do zakladu psychiatrycznego, gdy byla juz duza dziewczynka. Co jest? Co sie z nia dzialo przez te pare lat zanim dorosla, bo cos mi sie tu nie zgadza. Ktos mi to moze wyjasnic?

piesa

Pani Sucksby powiedziała, że pan Lilly zabrał od niej swoją siostrę i jej dziecko ( a raczej córkę pani Sucksby, ponieważ Maud i Sue zostały zamienione), a następnie umieścił je w zakładzie psychiatrycznym by ukryć hańbę siostry, choć była zdrowa psychicznie. Maud dzieciństwo spędziła w zakładzie myśląc, że tam się urodziła i stamtąd właśnie zabrał ją „wujek” gdy była nieco starsza.

ocenił(a) serial na 8
Nika_9

dzieki, no tak, teraz wydaje sie to logiczne:)

ocenił(a) serial na 6
piesa

HAAHAHAHAHAHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDDD Naprawde uwazasz, ze cos takiego jest logiczne? XD

ocenił(a) serial na 8
Sanichi

to wytłumacz to w lepszy sposob, moze twoja wersja bedzie logiczniejsza

ocenił(a) serial na 6
piesa

Nie, chodziło mi o to czy uważasz zamknięcie zdrowej psychicznie kobiety z dzieckiem w szpitalu dla obłąkanych (+całą tą intrygę) za coś logicznego XDDDD

ocenił(a) serial na 8
Sanichi

oczwiscie, ze nie. to byly inne czasy, to po pierwsze, a po drugie, autor musial przeciez jakos zawiazac akcje i wymyslil taki wlasnie sposob.

ocenił(a) serial na 6
piesa

dwie sprawy- moje pierwsze pytanie potraktowałam jako dowcip, ale jak ruszamy temat historyczności tych zdarzeń, to to jest głównie fikcja literacka <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones