W głębi lasu
powrót do forum 1 sezonu

Pytania bez odpowiedzi?

ocenił(a) serial na 6

Dawno po żadnym serialu nie miałem tylu pytań.
Może pomożecie odpowiedzieć na kilka z nich?

1. Kto zapłacił by wysłać maila do Laury? Perkowski przecież nie znał jej historii z Pawłem
2. Czemu Perkowski kontaktował się z Dawidem? Czego szukał? Przecież znał całą historię i wszystkie odpowiedzi
3. Czemu Dawid go zabił? Przecież Perkowski nie wiedział o jego homoseksualiźmie.
4. Na koniec pytanie o całe te ukrywanie się Kamili i Perkowskiego. Skoro Malczak dostał 25 lat to czemu się nie ujawnili. Słowo skazańca przeciwko zastraszonym nastolatkom nic by wtedy nie znaczyło...

Sam serial fajnie się zaczął. Fajny casting. Dobre zdjęcia i muzyka. Im bliżej było jednak końca tym bardziej cała ta misterna scenariuszowa konstrukcja zaczęła się sypać.

ocenił(a) serial na 6
siLk_2

Dorzuciłabym jeszcze pytanie dlaczego Dawid próbował zabić Pawła i dlaczego przed śmiercią powiedział, że jego siostra nie żyje, skoro nie brał udziału w akcji w lesie?
Co do pytania 1 - pod innym wątkiem na forum piszą, że to mógł być Malczak, bo lubił podglądać innych na obozie, ale przecież w tym czasie był na ognisku i nie mógł ich widzieć.
3. Tutaj mogło być to z zemsty, że Dawid mocno oberwał za te wydarzenia i zapłacił wysokie odszkodowania, a w rzeczywistości Artur żył.
4. W innym wątku też zadałam to pytanie, Kamila przecież była niewinna. Do tego pisała w liście, że jest jej ciężko bez mamy wśród obcych, a z bratem przez 25 lat nie próbowała nawet się skontaktować.
Też mi się serial podobał do 5 odcinka.

Dzej_dzej_

Dopiero, gdy przeczytałam książkę, te wątki nabrały sensu. Polecam :)