PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762256}

Voltron. Legendarny obrońca

Voltron: Legendary Defender
7,6 1 052
oceny
7,6 10 1 1052
Voltron. Legendarny obrońca
powrót do forum serialu Voltron. Legendarny obrońca

Do 3 sezonu włącznie jest to świetna produkcja, naprawdę warta obejrzenia, z całego serca je polecam. Niestety potem jest już tylko gorzej (sezony 4, 5 i 6 nie są jeszcze takie złe, podobały mi się pojedyncze odcinki) ale ostatnie sezony (7 i 8) są tak beznadziejne, że nawet nie wiem jak opisać to co się tam stało. Jakby zupełnie inny człowiek to reżyserował, w dodatku taki co nie ma o tym kompletnego pojęcia. Beznadziejny wątek miłosny (z naciskiem na BEZNADZIEJNY) straszne dziury w fabule które odbierają połowę przyjemności z oglądania, traktowanie niektórych postaci (Lance, później Allura) jak worki na ziemniaki rzucane z jednego miejsca na drugi, oraz okropnie dziwne, zupełnie niekanoniczne zachowanie niektórych postaci, tak jakby to nie były te same osoby. To był mój ulubiony serial i jest mi strasznie przykro to pisać, zwłaszcza że kilka miesięcy temu polecałam go wszystkim moim znajomym. Nie traćcie czasu na oglądanie kolejnych sezonów jeżeli nie macie ochoty na kompletne rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 10
Szczur4444

Mam zupełnie odmienne zdanie. Początkowe sezony są całkiem w porządku, ale to dopiero gdzieś od 4 sezonu serial staje się coraz ambitniejszy i poważniejszy. Postaci zmieniają się, zachowują się inaczej niż na początku, ponieważ przechodzą długą drogę i wydarzenia, których doświadczyły, wpływają na nie znacznie. Mimo że nie było na to szans przy takiej ilości bohaterów, żeby każdemu poświęcić dużo czasu, to ja uważam, że rozwój postaci był udany.

Szczur4444

Święta racja. Dwa ostatnie sezony zabiły cały serial. Siódmy sezon to prosta, nudnawa rozwalanka, a to, co się odwaliło w ósmym, to do dziś nie mogę pojąć. Nawet "Gra o tron" nie miała aż tak zepsutego zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones