PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2,8 tys. ocen
7,4 10 1 2828
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

W którym odcinku Juan Pablo dowie sie ,że MARIa Desamparada to jego córka?
czy on bedzie wiedział,przed Viktoria i jej nie powie?
Jesli tak to czemu ?

lovewatch

Zauważ, że on jeszcze nie wiem, że ma córkę.

jagodajulia

tyle to wiem,
zauważ ze nie odpowiadasz na temat
chodzi mi o to ze gdy wiktoria dowiaduje sie w 144 odcinku prawdy,Juan Pablo wyglada na tego który znał by ja wczesniej,pytam dla pewnosci bo mój hiszpanski nie jest za dobry.

lovewatch

to ogladaj na tv 4 i bedziesz widzial

magazynier_48

odezwał się ten,który męczy wszystkich durnymi/bezsensownymi pytaniami! wrr

lovewatch

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, że JP jeszcze nie wie, że ma córkę. Zwracam uwagę na bardzo ważny aspekt.

jagodajulia

niom...nie lbuie tego ojca federicka a tyu

magazynier_48

masz moze gg

magazynier_48

Ja? I tak Ci nie podam.

magazynier_48

Bo Cię nie znam. Nieznajomym nie podaję swoim prywatnych numerów.

jagodajulia

no oki?/a co bedzie z tym milagors

magazynier_48

To nie w tym temacie. Tutaj o coś innego ktoś się pyta.

magazynier_48

magazynier po pierwsze to ja nie jestem facetem
A po drugie może chce wiedziec wczesniej kiedy on sie dowie niz za jakies kilka miesiacy!
aha jagodajulia wiem ze on tego nie wiem.. ale niedlugo sie dowie. a mi zalezy na tym by dowiedziec sie tego czy on to bedzie wiedział wczesniej przed wiktoria,bo zdaje mi sie ze tak, i dlatego chce wiedziec czemu on jej nie powie. Jakos odpowiadałas w poprzedniejszych tematach na pytania innych w którym odcinku co sie wydarzy,czy mi nie mozesz zdradzić tego szczegółu ???!!

lovewatch

Wybacz, ale tyle tych pytań i czasem już nawet nie chce mi się myśleć... Poza tym myślałam, że nie wiesz, że on jeszcze nie wie, iż ma córkę.
Poza tym nie musisz na mnie krzyczeć, to nie jest miłe...

JP dowie się w 57 odcinku, że MD jest jego córką, od swojej matki na spowiedzi. Tak, będzie wiedział przed Victorią.
Poza tym , ja najczęściej odpowiadam w tym temacie o koniec.

jagodajulia

Aha no ok nie wiedziałam,ze tam udziela sie wszystkich pytan,Jeśli odebrałaś to za niemiłe..sory ,czasem za szybko sie denerwuje. Ale wykrzykniki .Dzięki za odpowiedz.

lovewatch

Nie wiem, czy wszystkich, ale tam najczęściej odpisuję. Chociaż dużo się tego nazbierało....i raz na jakiś czas, patrzę na główną stronę.
OK :) Ja niby jestem cierpliwa, ale jak się wkurzę, lepiej mnie nie spotkać na swojej drodze... Ale to tylko zależy, czy ludzie mnie wkurzają i zależy jeszcze od sytuacji.

magazynier_48

o to przykład! bezsensowne pytanie: masz gg?!! jesteś niepoważny! a czepiasz się innych!

sydziuchna

no musiałam to z siebie wyrzucić! ale się zezłościłam!