PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747392}
6,1 228
ocen
6,1 10 1 228
Tomorrow, When the War Began
powrót do forum serialu Tomorrow, When the War Began

Jest już pierwszy odcinek + polskie napisy u Sky Team Poland. :))

AtramentoweSerce

Czy to jest serial dla dzieci?

per333

Serialu jeszcze nie zaczęłam oglądać , ale czytałam serie książek na podstawie, której powstał serial i z pewnością nie jest to dla dzieci. Bardziej dla młodzieży 16 + . W książce było mnóstwo śmierci i krwi, co jest logiczne, bo opowiada o fikcyjnej wojnie w Australii.

ocenił(a) serial na 5
per333

Nie, raczej dla młodzieży, ewentualnie dla dorosłych. Ale kierowany jest bardziej do nastoletnich widzów.

ocenił(a) serial na 1
per333

To serial podobny do Power Rangers. Banda dzieciaków niczym superbohaterowie rozwala całą armię podczas gdy australijska armia chyba nie pracuje w tych dniach. Fabuła serialu jest płytka, bo skoro nikt nie walczy z najeźdźcą, mają oni dostęp do serwerów rządowych z których biorą dane o ludności itp. to po co biorą ludzi za jeńców zamiast przejąć tylko władzę? Póki co przez te odcinki postrzelili gościa, który w następnym odcinku nie czuje bólu i biega niczym po kosmicznej kuracji.

Tak więc...wielki zawód! Zero akcji, dramatu i przygody. Sama kpina i karykatura wojny.

AtramentoweSerce

dzięki za info

AtramentoweSerce

Jak na pierwszy odcinek to jestem zaciekawiona. Jakaś fajna odskocznia od moich ulubionych scifie serialów :)

ocenił(a) serial na 5
Haoska

Dokładnie :) Naprawdę fajnie się zapowiada. Polecam książki!

ocenił(a) serial na 1
AtramentoweSerce

dla mnie szału nie ma, takie 6/10 :)

ocenił(a) serial na 6
AtramentoweSerce

Odcinek dobry, jestem ciekawa co będzie dalej. Cieszę się, że powstała kolejna ekranizacja. Może tym razem wypadnie lepiej. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones