PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96266}

To

It
6,8 21 816
ocen
6,8 10 1 21816
6,3 7
ocen krytyków
To
powrót do forum serialu To

Mógłby ktoś podać mi stronę z jakiej mogłabym sobie ściągnąć albo obejrzeć online 2 część filmu?
mam na myśli drugie 1,5h.

ocenił(a) serial na 8
thewolfofwallstreet

Mam film w całości - jeżeli jesteś zainteresowana, to proszę o kontakt

D_O_R_O

Tak, tak, jestem zainteresowana :3

ocenił(a) serial na 8
thewolfofwallstreet

Jeśli się zgodzisz , to wyślę ci film na pendrive, tylko podaj dane do wysyłki

ocenił(a) serial na 5
D_O_R_O

niestety rowniez nie moge znalezc 2 czesci :/ pomocy ;)

ocenił(a) serial na 8
paulina0708

Witam jak juz pisalam, moge przeslac cały film na pendrive, tylko proszę o adres:)

ocenił(a) serial na 5
D_O_R_O

Wszystko super, ale prowadzenie dzialalnosci gospodarczej w polsce czasami wykancza i trzeba podjac ryzyko, wiec dzis.jest to dla mnie zbedny wydatek, na ktory mnie nie stac :-\ inaczej nie ma szans?

ocenił(a) serial na 8
paulina0708

naprawde nie ma problemu; dostaję darmowe urządzenia przenośne w pracy, dla mnie żadna sprawa - nagram i wyślę. Proszę się nie obawiać:)

ocenił(a) serial na 8
paulina0708

Gdyby jednak obawiala się Pani, że jestem jakimś podłym hackerem, to jest jeszcze jedna mozliwość - jest taki program wetransfer.com , pozwala na przesylanie wielkich plików.

ocenił(a) serial na 5
D_O_R_O

Haha wlasnie mialam pisac :-D ok jesli chodzi o ten program to obawiam sie, ze nie bede umiala skorzystac, technika i ja to zle polaczenie, ale mozemy sprobowac. Z tym ze bede mogla pobrac plik dopiero w sobote, czy to jest jakas komplikacja? Jak sie okaze, ze nie umiem to juz niech strace i poprpsze o tego pendriva z trojanem czy innym koniem od Pana Hakera ;-)

ocenił(a) serial na 8
paulina0708

Z tym programem nie ma problemu, wiele razy z niego korzystałam. Wystarczy Pani email, ja go wpisuję i wysyłam plik jak zwykłą wiadomość. Film trochę waży, więc po prostu rozważam różne opcje. Jasne, poczekam do weekendu.

ocenił(a) serial na 7
D_O_R_O

Lo ja tez chce:)

ocenił(a) serial na 8
sirCharles00

Nie ma problemu - poproszę o maila, to wyslę wetransferem:)

D_O_R_O

Aktualne jeszcze ? Bo byłbym zainteresowany również :)

ocenił(a) serial na 8
roki3225

Poproszę maila to wyślę wetransferem:) To taki program Google do wysyłania dużych plików.

D_O_R_O

rocky.sobalboa@opoczta.pl

Napisalem tu bo nie mogłem do ciebie wysłać wiadomości prywatnej a to i tak mój drugi mail więc może tu widnieć.

D_O_R_O

Masz go jeszcze? Z lektorem?

D_O_R_O

Jakbym też mógł prosić byłbym zobowiązany, pozdrawiam, wysłałem zaproszenie, w celu wysłania wiadomości

ocenił(a) serial na 10
D_O_R_O

witaj :) czy jest szansa otrzymania od Ciebie tego filmu ??? pokryje koszty oczywiście :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones