PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581312}

Taniec rządzi

Shake It Up!
5,7 5,9 tys. ocen
5,7 10 1 5869
Taniec rządzi
powrót do forum serialu Taniec rządzi

Film trwający półtorej godziny pod tytułem: Made In Japan. Premiera w Polsce 19 stycznia 2013 roku o 11:00 na Disney Channel. :)

ocenił(a) serial na 5

aaa a bd 3 sezon >?

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Oczywiście, w USA premiera była w październiku. Jednak w serialu dojdzie do jednej zmiany, a konkretnie Gunther nie będzie już występował w roli głównej, ale Tinka tak. :)

ocenił(a) serial na 5

dziwnie bo oni byl inajlepsi i nierozlaczni.,.xd wow juz w pazdzierniku u nich ? ale my zacofani haha ;D

użytkownik usunięty
Koszmarxd

No jak zawsze co najmniej pół roku spóźnienia. Np. ostatni odcinek ,,Nie ma to jak statek" był nagrywany w styczniu 2010, ale emitowany u nas był dopiero od czerwca 2012. :P

ocenił(a) serial na 5

nieeeeeeeeeeeee 2010? lub ialam nie ma to jak statek omg Polska -,-

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Wg mnie to jeden z najlepszych seriali Disneya.

ocenił(a) serial na 5

no,sle wolalam hotel ;p ale masakraaa my dopiero go skonczylismy xd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Ja uwielbiam i hotel, i statek. :)

ocenił(a) serial na 9

no ostatni odcinek drugiej serii mnie zaskoczył i wzruszył w niektórych momentach
A 3 sezon w Polsce 16 lutego

użytkownik usunięty
kevinek

Tak, wiem. 16 lutego 2 odcinki, a 23 1. ;)

ocenił(a) serial na 10

Głownie mi chodzi o jedną piosenkę nazwa piosenki w 2 odcinku specjalnym w Japonii scena o kosmitach leciała ona jak wszyscy tańczą i też była w windzie link https://www.youtube.com/watch?v=2g0r20kwms4 a mój komentarz to tego
What is the name the song from 0:24.30 to 0:27.40? I tam mówią coś takiego że lupen.

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Piosenki wykorzystane w tych odcinkach (nie wiem która to która, ale sprawdź wszystkie, a na pewno znajdziesz tą, której szukasz):
Made In Japan
Total Access
The Same Heart
Fashion Is My Kryptonite
Where's the Party/Don't Push Me/Show Ya How (Dave Aude Medley)
Mam nadzieję, że pomogłem. ;]

ocenił(a) serial na 10

a jak mówicie o "nie ma to jak statek" to mnie bardzo wzruszył ostatni odcinek serialu.
Bardzo często przy tym odcinku płakałam.

użytkownik usunięty
Ola7890

A ja NIE.

ocenił(a) serial na 6

Niestety tego kawałka z kosmitami nie ma pośród tych które wymieniłeś alex, ale znalazłam na yt cały soundtrack Made in Japan
http://www.youtube.com/watch?v=knXIWZEnjsE
Znajduje się tam również ten konkretny kawałek, którego szukacie. Niestety nie ma podanych tytułów :/

użytkownik usunięty
Lola140392

Mi nie jest to potrzebne, ale dobrze, że napisałaś. :)