PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581312}

Taniec rządzi

Shake It Up!
5,7 5,9 tys. ocen
5,7 10 1 5869
Taniec rządzi
powrót do forum serialu Taniec rządzi

Ubiór Rocky i CC w serialu.

użytkownik usunięty

Zauważyliście, że dziewczyny nigdy nie założyły tego samego dwa razy. Nie chodzi mi o stylizacje do programu, ale nawet o ciuchy do chodzenia po domu. Podobała mi się jedna stylizacja Rocky, wtedy gdy miała ten fioletowy sweterek w okulary, taki sam jak Harper miała w ,,Czarodziejach...". Po-zostałe ich stylizacje są okropne, np. w odcinku ,,Do boju", gdzie Rocky miała te cieliste rajstopy w róże, jeansowy gorset i do tego srebrne korale, tragedia. O CC nawet nie wspomnę, zamiast kolczyków jakieś piórka, dziwne opaski na głowę, szkoda gadać. Nawet w odcinku ,,Wielki smutek", gdy miała tylko zwykłą kremową bluzkę (a nie beżową jak mówiła Rocky) i potargane włosy, bo udawała, że jej w ogóle na niczym nie zależy, i tak miała kilkucentymetrowe kolorowe tipsy. W ogóle one zawsze mają jakieś kolorowe tipsy i pół kilo tapety na twarzy. Czasami wyglądają jak choinki. Koloro-we ciuszki, obwieszone biżuterią i innymi dodatkami. Dla mnie wygląda to okropnie. Za to chciałbym pochwalić Ty'a, Deuce'a i Tinkę. Każdy ma swój oryginalny styl, który idealnie do nich pasuje. Ty: t-shirt, krawat, kamizelka, zwykłe ciemne spodnie i wygląda świetnie, bez żadnych jaskrawych kolo-rów. Deuce: słuchawki, ciemna kurtka, fajny t-shirt, jeansy i też wygląda świetnie. Tinka: nawet chyba nie muszę pisać - uwielbia łączyć kolory, wiele dodatków, ma swój własny oryginalny styl i wszystko to połączone ze sobą wygląda rewelacyjnie, w przeciwieństwie do ubioru Rocky i CC. Wiem, że większość osób piszących tematy na forum tego serialu uważa Rocky i CC za wzór do naśladowania, ale jak dla mnie jest wręcz odwrotnie. Pozdra-wiam. ;)

ocenił(a) serial na 7

Co do tego, że ich stylizacje nigdy się nie powtarzają się zgadzam. Jak dla mnie to jest trochę dziwne bo żadna normalna nastolatka nie ma tyle ciuchów. Jednak czasami ich ciuchy mi się bardzo podobają. Trochę nie podoba mi się styl Tinki. Za dużo kolorów i dodatków ze sobą zestawia. Za bardzo się rzuca w oczy, ale to tylko moja opinia. Co do chłopaków ich styl też mi się podoba.

użytkownik usunięty
lauri2092

Ja uwielbiam Tinkę i jej ciuchy. :D

ocenił(a) serial na 6

Pisałam już setki razy! To nie od aktorów zależy ubiór ich postaci. Mają ludzi od tego! To że tobie ich stylizacje się nie podobają to już twoja prywatna sprawa. Uważam, że trochę faktycznie przesadzają z dodatkami, ale ciuchy czasami mają naprawdę niezłe. Mnie się podoba stylizacja Rocky z 3 sezonu. Ubiór Cece też zdecydowanie się poprawił. Jest dojrzalszy, u Rocky też. W pierwszym sezonie ubierali je tragicznie, ale od 2 sezonu nastąpiła poprawa... Może dlatego, że dziewczyny z każdym sezonem są starsze? Co do Ty'a i Deuce'a to podpisuje się pod tym rękami i nogami. Obaj wyglądają świetnie... Ale Tinka? Proszę... Jej ciuchy może i są oryginalne i to bardzo fajnie, ale sorry nie wyszłabym tak na ulicę... Za dużo kolorów i takich lekko obciachowych dodatków. Olbrzymie kokardy na głowie? Cekiny? Są pewne jej stylizacje, które jeszcze są do przełknięcia, ale wybacz, zwykle jej ciuchy są po prostu tra-gi-czne... To moje zdanie, każdy może mieć własne. Z resztą na dobrą sprawę, dla mnie ciuchy w serialu odgrywają rolę drugorzędną, bo przecież nie szata zdobi człowieka. Tinka jest klasycznym przykładem. Nie lubię jej stylu, za to jej postać uwielbiam. Jej stylizacja jest po prostu częścią jej ekscentrycznej osobowości. Z jednym jeszcze się zgodzę, faktycznie dziewczyny (włączając Tinkę) nigdy nie ubrały tego samego. Ale to już wińcie ludzi od kostiumów, bo to oni je ubierają. Z resztą inne seriale Disney'a mają tak samo... Więc "Taniec Rządzi" nie jest jedyny...

użytkownik usunięty
Lola140392

Dobrze, w takim razie nie podobają mi się dobory ubrań ludzi od kostiumów.